Skocz do zawartości

Astro FM


Mariusz.K

Rekomendowane odpowiedzi

Oj kolego Limax widze ze cie sie nie podobało - to juz niestety jest twój problem. Moge dac 10 ośob które powiedza ze radi byo zajeb... a wszystkich było ok 15 słuchaczy. To ze Mariusz szuka sponsorów to badrdzo dobrze robi - ale co mu ze sponsorów skoro radi max słucha 7-10 osób ( co to za radio ? ) Tu chodzi przynajmniej teraz o jak najwększa liczbe słuchaczy którzy bedza nam "wierni" i bedą słuchac radia :huh:  A pozatym temat audycji był:  POZDRO LAJT  więc moża było troszke wiecej luzu wprowadzić - juz nie przeginajmy RMF FM z tego nie zrobimy O CO WAM WOGÓLE CHODZI ???

 

Przed moja audycją była audycja Olafa on też dawał nieżle popalić - dlaczego sie nikt nie przyczepił jak była audycja "O SEKSIE " - ona naprawde stawiałaradio na wysokim poziomie :ha:  Radio astronomiczne o tematyce "Jak zrobić ufoludka" ....

 

Troszke "cudują" niektóre osoby......

 

Jeśli ty prowadziłeś tą audycję która była koło godziny 19:00 to z kuzynem bylismy poprostu zlani ze śmiechu. On wyslal wiadomość cool prezenter jesteś ale to chodzilo o to, że to co tam było wyczyniane bylo żałosne - myśle, że większość osób, która pisała do Ciebie, że jest cool to poprostu sie nabijała tak jak ja i mój kuzyn.

 

Nie wiem do czego to porównać - maraton żałości czy audycja astronomiczna.

 

Oczywiście każdemu zdarzaja sie potknięcia i myśle, ze ta sprawe warto bylo przedyskutowac poza publicznym forum. Myśle, że powinniscie jeszcze raz o tym z Mariuszem pogadać - każdy popelnia błąd i nie musi odrazu odchodzić.

 

Ale także oczywistym jest, że taka audycja w oborze powinna być prowadzona a nie w radiu astronomicznym.

 

Nie chcę się z nikim wdawac w kłótnie ale to co napisałem to nie tylko moje zdanie.

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed moja audycją była audycja Olafa on też dawał nieżle popalić - dlaczego sie nikt nie przyczepił jak była audycja "O SEKSIE " - ona naprawde stawiałaradio na wysokim poziomie :ha:  Radio astronomiczne o tematyce "Jak zrobić ufoludka" ....

 

Troszke "cudują" niektóre osoby......

 

 

Ta audycja to tez był żałosny pomysł.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba czegoś nie rozumiem...

o czym rozmawiacie?? O stacji, która ma 15 słuchaczy??

 

Obawiam się, że gdy sobie "nucę" przy goleniu, mam większe audytorium. :D

 

Poza tym, wciąż nie mogę zrozumieć kilku innych spraw...

 

Przykład:

Spoglądam sobie na stronie głównej "radia" na "ramówkę" w ładnym okienku po prawej stronie mając wybraną (z głównego menu) opcję "Ramówka"... Czego się dowiedziałem??

Dowiedziałem się, że jeśli uwierzę okienku po prawej, to radio zakończy nadawanie pół godziny przed rozpoczęciem się audycji AFM... :ha: (stan w sobotę, 04 marca)

 

Tym, którzy nie zdobyli się na odwagę i nie słuchali "audycji" mogę jedynie powiedzieć: darujcie sobie...

 

Mam nadzieję, że bardzo zaawansowane rozmowy dotyczące programu, składu osobowego oraz stosunków pomiędzy "realizatorami (twórcami?? dyrektorami??) rozgłośni" będą załatwiane poza tym (i innymi) forum...

Wierzcie mi, twórcy AFM, to dla Waszego dobra....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był błąd ze strony astrofm - trudno. Nie można teraz zaprzestać audycji.

Myśle, że wszystko można naprawic i nie warto się załamywać.

 

Do "Woni" - to, że radiu ma teraz 15 słuchaczy to nie znaczy że bedzie mialo tyle za rok. Poprostu wiadomo, że początki są trudne a słuchaczy trzeba zdobywać. ;):)

 

Myśle że najlepszym wyjściem będzie poprostu dalsze prowadzenie audycji, przeproszenie słuchaczy za incydent i skupienie się na audycjach aby rzetelne i dobrze prowadzone. :Beer:

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątek jest uważnie obserwowany i proszę aby nikogo nie obrażać publicznie na forum, ani nie oceniać jego zachowania w radiu (a widzę, że zaczęliście jechać po sobie). To Wasze prywatne sprawy i proszę je załatwiać poza forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątek jest uważnie obserwowany i proszę aby nikogo nie obrażać publicznie na forum, ani nie oceniać jego zachowania w radiu (a widzę, że zaczęliście jechać po sobie). To Wasze prywatne sprawy i proszę je załatwiać poza forum.

 

Wiesz Oskar to b. dobra rada. Dajmy na spokojnie wszystko uporządkować tworzycielom radia astrofm.info ;)

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Astro.FM ciągle szuka prezenterów! Ja osobiście mogę nauczyć łątwej obsługi shoutCAST'a. Jest to plugin dzięki któremu można nadawac w radio. Audycje nie muszą byc na zywo.. mogą byc nagrywane i osobno puszczane..

 

Im wiecej bedzie prezenterów tym wiecej bedzie astronomii w radiu.

 

Wymagania:

 

# miły dla ucha głos

# nienaganna dykcja

# wysoki poziom kultury osobistej

# rozumienie czytanego tekstu

# oryginalne pomysły

 

zgloszenia mozna kierowac pod numery gg:

4992291, 1328590

lub adresy email: mariusz.kolodziej@vp.pl lub arek@mp3.pl

oraz na mój telefon: 506-325-120

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ehh... tak czytam te pytania konkuyrsowe i mam małe wątpliwości:

1. Czy w kwietniu 2005 roku wystąpi zaćmienie słońca? Jeśli tak to kiedy i gdzie
- gdzie? w kosmosie, wiadomo, że chodzi o miejsce widoczności, ale pytania powinny być precyzyjne.
Czy Wenus może świecić jako gwiazda o jasności -5 magnitido?
a ja myślałem że Wenus jest planetą i tylko odbija światło a nie świeci <_<

Trudnośc pytań jest nierówna od banalnych:

12.Jak jest nazwa najjaśniejszej gwiazdy na niebie?

po takie cuda:

6. Ile dni w 2005 roku będzie trwało lato?

 

i na koniec:

Relacja ze zlaczenia Ksiezyca z Saturnem 16 kwietnia.
chyba ktoś zapomniał o naszej ulubionej atmosferze i jej figlach.

To takie małe niedoskonałości, któych ja się zawsze czepiam :Salut:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ma byc konkurs dla wielu osób... To że wy wiecie dużo to nie oznacza ze kazdy tyle wie.. co chyba łatwo zauwarzyc..

 

Ja was nie rozumiem... Chyba logiczne ze nie bedą tam pytania trudniejszego szczebla...

 

Pozatym to prosze nie obrażać prezenterów na forum publicznym... gdyż te pytania nie robili prezenterzy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Po kilku dniach słuchania astro fm stwierdziłem że nie spełniło swego zadania może to dlatego że jej dyrektorem jest 14 latek ??

chłopaki z Astro fm miejcie godnosc

niedajcie się pomiatac temu małem chłopcowi wy jesteście starci więc wy powinniście rządzić

mam nadzieje że powstanie jakies pożądne radio Astronomiczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co napisać... zacytuje maila któego wyslalem niektórym osobom...

Witam

 

Z przykrością to pisze oraz z wielką złością i bólem. Radio upadło !

 

Przyczyną jest, osoba (której imienia i nazwiska nie poddam) Domene www.astrofm.info była zapisana na tę osobę.. niestety przez brak organizacji tej osoby, haslo oraz login to zalogowania się do Panelu administracyjnego tejże domenki, jest niemożliwe. Przez co nie może dalej radio funkcjonowac...

 

Chciałem radio uratować... ostatnio konto na serwerze radia, zostało usunięto.. na szczęscie miałem zapasowe.. ale bez domeny nic nie zdziałam...

 

Przepraszam, że nie mogłem sprostać zadania które powierzono mi... Wiem że straciłem w oczach wielu...

 

Mimo tego, bardzo starałem się aby radio się rozwijało.. byliśmy bliscy spełnienia wielkich ambicji dotyczących radia.. Te wielkie Plany mogły być zrealizowane już w Maju.. Niestety nie doczekaliśmy się ich...

 

Jeszcze raz przepraszam.. jeżeli można kogoś obwiniać za to, to tylko Mnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przepraszaj bo nie masz kogo i za co! Z tego co piszesz to niewypalenie radia było spowodowane nieodpowiedzialnoscia jakiejs innej osoby, ktora nie miala powodow by niszczyc dzialalnosc radia wiec nie ma co robic sobie wyrzutow. A i tak chyba jest mozliwosc reaktywacji. Jezeli problem tkwi tylko w stronie int. to sa przeciez darmowe konta. Jezeli zas brakuje wam serwera na postawienie samego radia to napewno znasz kogos kto nie ma firewalla na serwerze, a hostowanie radia nie jest chyba jakims problemem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.