Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

 1. Past hour
 2. A właśnie uzasadnienie jest bardzo duże. W czasach gdy każdy na siłę chce zostać przy starym on zasuwa do przodu nie patrząc na nikogo. Przez to naraża się wielkim tego świata bo wiadomo tylko oni chcą być wielcy. To powoduje że ilość hejtu wylanego na niego jest nieporównywalnie większą niż n. p. na szefa Volkswagena czy innych. Jednak to rynek ufa jego wizji i rynek potwierdza że kasa leży w postępie, zaawansowaniu i nowoczesnej technologii. Rynek ma dosyć "tradycji". Jego firmy Space x i tesla dawno były skazywane na porażkę bo kto normalny będzie jeździł elektrykiem? To jego parcie na tema
 3. Today
 4. Ma siedmioro dzieci, więc będzie miał komu zostawić majątek. P.S Jeden z jego synów ma na imię X Æ A-12.
 5. Powolutku piszę sobie ten sterownik ASCOM... Remote ASCOM w Pythonie :) Już mnie SharpCap widzi! :)

 6. Yesterday
 7. Dzięki Nadal używam modyfikowanego Nikona D610 i Samyanga 135mm. Na froncie obiektywu Marumi Redhancer ( coś tam daje, gdy Bieszczady za daleko )
 8. Wprost przeciwnie, odszumione i wyciągnięte dokładnie tak jak trzeba. Super fotka. Czym zbierałeś światło, jakimś Canonem?
 9. polish dream vs american dream - złota rybko, popatrz, mój sąsiad ma piękną żonę, dom i samochód... - i twoim życzeniem jest też to wszystko mieć? - chciałbym złota rybko żeby temu złodziejowi samochód ukradli, dom się spalił i żona odeszła!
 10. I kolejny poziom i kolejny itd. W końcu powstanie bino fraktal. Co ciekawe, na szczęście kolimacja jest potrzeba tylko w ostatnim elemencie?
 11. ....i straty światła będą tak duże, że Słoneczko będzie można bez filtra lookać
 12. W takim wątku nie może też zabraknąć "Straty Kazika": https://stratakazika.pl/
 13. Ładnie wycelowałeś w ten daszek wsparty na Betelgezie i Bellatrix.
 14. Jak zrobisz kolejny poziom, to będzie można obsłużyć jednym teleskopem całą rodzinę
 15. Na szybko. Tło paskudnie zrobione, do poprawki ale sam materiał ciekawy.
 16. No i co z tego, przyjdzie kostucha i ani centa ze sobą nie weźmie. Jaki mu będzie żal.
 17. Na Cmosa bez chłodzenia jak znalazł! - warunki idealne. Podoba mi się...
 18. Ja chyba poszukam jakiegoś głośnika w gratach, one zawsze miały magnes w sobie.
 19. Chyba kolorową kamerką będzie łatwiej od RGB Warstwy dały obraz nierównej wielkości (pierścionki dookoła), ciężko to nałożyć (alignować - był obrót kamerki, zła pogoda gdzie obraz mocno falował?) i jakby były pomylone kanały - czemu wychodzi taki zielonkawy? Gdy robię G i B odwrotnie wychodzi nieco lepiej. Saturację musisz MOCNO podnieść by były kolory (ponad 100%). Księżyc jest generalnie szary. Takie coś jak niżej to już raczej grafika facebookowa, ale masz wzór jaka część ma być niebieskawa, a jaka żółtawa
 20. dla ciekawskich... to Niedzwiedzi Róg nad jez. Śniardwy. Polecam
 21. O kurde! a myślałem, że ich sterownik grzałek, to przegięcie: 4-ro kanałowy sterownik grzałek Orion (deltaoptical.pl)
 22. @Adam87 kup takie 4 magnesy: Magnes Neodymowy 14x7/3,5x3 Magnesy Pod Wkręt MP 7779859460 - Allegro.pl Weź drewniany klocek i przykręć po dwa, na przeciwległych końcach jednej ścianki. W każdej parze magnesy niech będą oddalone od siebie o ~3cm. Magnesy przed przykręceniem możesz wsunąć w kawełek termokurczki, żeby nie obijały/rysowały tuby.
 23. Tego jeszcze nie wiem, ale to newton, można umyć
 24. taniocha ten magnes. 3 wiatraczki za 10 zł + zasilanie = https://teleskopy.pl/product_info.php?products_id=5355&lunety=Orion Fan Cooling System 07818
 25. Witam Wyślę po kosztach 1. Barlow 3x 1,25 cala jest śrubka dociskowa nie ma zatyczek - 15zł z przesyłką 2. 2 płyty patrz zdjęcia - nie wiem czy po win10 wszystko pójdzie flash player już nie ma wsparcia. 15zł z przesyłką
 26. Ale poświęcenie przy takiej temp, ale raczej było warto
 1. Load more activity
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.