Jump to content

Bartolo172

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  266
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Bartolo172

 • Rank
  Altair
 • Birthday 07/04/1989

Kontakt

 • Strona WWW
  http://
 • Facebook / Messenger
  4077295

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyna
 • Skąd
  Bogucice
 • Zainteresowania
  fotografia cyfrowa,astronomia
 • Sprzęt astronomiczny
  Lornetka:Taiga 7x50
 1. Dużo zaparcia i pasji trzeba mieć aby siedzieć nocą i spoglądać w gwiazdy szczególnie zima. Mój początek Lornetka Tajga 7x50 i "Niebo na weekend"(kapitalna książka)mapki i do dziela...
 2. Czekam z niecierpliwością na pierwsze artykuły! Napewno będe korzystał z tego serwisu. pozdro.Bartek
 3. Szkoda a mogło być to przełomowe odkrycie i doświadczenie!!
 4. A czy będzie można to zobaczyć z ziemi??Podajcie dokładne dane.
 5. No ja mam taką nadzieje ale jak coś to jestem gotów na troche większy wydatek!!! Czekam na konkrety!!!!
 6. Hej jak coś to ja też chce taki kalendarz!!! Tylko jak już będzie wszystko wiadomo tzn.cena i gdzie nabyć!!! Popieram takie pomysły jak ten kalendarz!!!Fajnie żę ktoś się za to wziął!!!! Tylko żeby cena nie była zbyt wysoka!!!! No to czekam co dalej!!!! pozdr.Bartek
 7. Hej jak coś to ja też pisze się na taki kalendarz tylko dokładnie cena itp.
 8. A tak pozatym to wielkie zaskoczenie! Wchodze na forum co jest grane,chwila dezorjentacji,ale później-podoba mi się to. Forum wygląda pięknie. Gratuluje twórcom i wszystkim którzy się przyczynili do takiego wyglądu forum!!! Życze dalszej owocnej pracy. pozdr.Bartek
 9. Twój adres email został zmieniony ze względu na to, iż jest on wykorzystywany przez inne konto. Oznacza to, że wszystkie email'e NIE BĘDĄ dochodzić na poprawny adres, między innymi zgłoszenie utraty hasła, itd. PROSZĘ zmienić adres email jak najszybciej. Ja też mam coś takiego!!! Mam zmieniać swój adres czy co????
 10. A mi się to podoba nawet jak to robią ludzie.To coś pięknego. Tylko szkoda mi rolników których są pola na których kręgi powstają!!
 11. No niezłe!! Podoba mi się o alkoholiku!
 12. Niezłe naprawdę niezłe. Tylko żeby jeszcze u mnie śnieg był. :mrgreen: Miłych upominków od św.Mikołaja!!
 13. Trzęsienie ziemi na Podhalu! Wieczorem na Podhalu odczuwalny był spory wstrząs, prawdopodobnie tektoniczny. Wstrząs miał siłę 3,6 stopnia w skali Richtera. Jego epicentrum znajdowało się w Czarnym Dunajcu. Wieczorem na Podhalu odczuwalny był spory wstrząs, prawdopodobnie tektoniczny. Wstrząs miał siłę 3,6 stopnia w skali Richtera. Jego epicentrum znajdowało się w Czarnym Dunajcu. Wstrząsy były odczuwalne w powiatach tatrzańskim, nowotarskim, na sądecczyźnie i na niektórych osiedlach Krakowa. okien. Informacje od mieszkańców o wstrząsie, który nastąpił ok. godz. 18.20, napłynęły niemal natychmiast do miejscowej straży pożarnej, policji oraz Centrum Zarządzania Kryzysowego Wojewody Małopolskiego - poinformowały te służby. Słuchacze Radia Kraków donoszą, że kilkusekundowe wstrząsy czuć było w Nowym Targu, w Krakowie oraz na południu regionu - na Podhalu. Przesuwały się meble, kwiatki spadały z okien. Nie ma doniesień o żadnych poważniejszych szkodach. W kilku miejscach mieszkańcy wystraszeni powychodzili z domów. Poprzednie trzęsienie ziemi w Małopolsce w 1994 roku miało siłę 5 stopni w skali Richtera. Wiadomość z onetu.
 14. Kolego uważaj. Apeluje aby przed każdym zdjęciem umieszczać napis nic nie pić nie ruszać się,usiąść sobie itd. :mrgreen: Zdjęcie super :shock: na tapete!!!
 15. Plakat bardzo mi się podoba taki wymowny!! :mrgreen: :roll: :shock: :salu:
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.