Jump to content

Lampka

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  2301
 • Joined

 • Last visited

Status Updates posted by Lampka

 1. Czy ktoś z Was posiada obiektyw Tamrona w systemie Adaptall z końcówką do Canona EF lub EF-M? Kupiłem "okazyjnie" 70-150 ale bez przejściówki, z czystym bagnetem Adaptall i zastanawiam się, czy warto inwestować w adapter, czy lepiej odpuścić i sprzedać obiektyw.

  1. ZbyT

   ZbyT

   mam Tamrona 2,5/135 Adaptall II z gwintem M42 i używałem go do fotografii dziennej z C450D i C1100D. Oczywiście potrzebna była złączka M42/EF

  2. Lampka

   Lampka

   Ja swojego zooma, który wydaje się być w dobrym stanie kupiłem tydzień temu za bardzo niewielkie pieniądze, ale trochę w ciemno, bo bez przejściówki. Teraz widzę, że poza Chinami wszystkie adaptery na EF, EF-M czy M42 (takie mam możliwości podpięcia) są z przesyłką przeważnie dwa razy droższe od mojego obiektywu. Chętnie bym sprawdził szkło przed inwestowaniem. Ale Ty trochę daleko widzę od Torunia. Jak nie znajdę nikogo blisko do pożyczenia adaptera, to pewnie sprzedam obiektyw za tyle co kupiłem. Zresztą chyba on byłby trochę przyciężki i długi z adapterami podpiętymi do EOS-a M. 

  3. ZbyT

   ZbyT

   w tej chwili nie mam tego obiektywu u siebie. Pożyczyłem go Midimariuszowi

   sam obiektyw jest niezły optycznie i raczej wszystkie Adaptale mają podobną opinię

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.