Jump to content

jarzbi

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  178
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

About jarzbi

 • Rank
  Antares
 • Birthday 11/17/1976

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyna
 • Skąd
  Skawina
 • Sprzęt astronomiczny
  Teraz nic :(
  Ale jeszcze niedawno: Sky-Watcher 200/1200 Dobson, Vixen NLV 6mm, SW Plossl 25 mm, 10 mm, Philips SPC900NC.
  Filtr Polaryzacyjny Antares 0-40%. Filtr z folii Baadera.
  Ze starych czasów: refraktor o średnicy 5 cm Uniwersał.

Recent Profile Visitors

673 profile views
 1. Witajcie. Do sprzedania mam teleskop Teleskop Celestron AstroMaster 130 EQ-MD. Apertura: 130 mm Ogniskowa: 650 mm Na stalowym statywie, z napędem. okular 1: 20 mm 1,25”, (33x) okular 2: 10 mm 1,25", (65x) Jeden okular ma uszkodzoną muszlę. Odbiór osobisty w Skawinie pod Krakowem. Cena: 400 zł
 2. Jak mam być szczery, to nie pamiętam ;-) Programiki te napisałem ponad dwa lata temu, gdy uczyłem sie programować pod Androida, więc pewnie większe uprawnienia znalazły się z rozpędu lub braku wiedzy. Mam gdzieś jeszcze nowszą wersję kodu z obsługą widgetu na pulpit, wiec jak ją znajdę, to zerknę na te uprawnienia.
 3. Jeśli jeszcze można, to proszę dopisać mnie do listy.
 4. Jeszcze jedna popierdółka zmęczona przeze mnie na Androida. Tym razem pora na księżyce Jowisza. Program do ściągnięcia stąd. P.S. Prośba do admina by może przeniósł ten wątek do jakiegoś innego, bardziej odpowiedniego działu.
 5. Witajcie, Skleciłem prosty programik dla obserwatorów Jowisza, a szczególnie jego WCP. Nie jest on może zbyt imponujący, ale zważywszy na skromną ilość programów astronomicznych dla platformy Android być może okaże się on komuś potrzebny i pomocny, Poza tym... jak to mówią: "pierwsze koty za płoty", może uda się go jeszcze rozbudować lub stworzyć nowe programiki. Jak by były jakieś problemy z jego uruchomieniem to dajcie mi cynk. Program do ściągnięcia stąd.
 6. A ja z racji okoliczności, to mogę w każdej chwili, byle pogoda była, no i chyba najfajniej by było w maksimum.
 7. No cóż. Ja bez sprzętu, ale z Wami zawsze :)

 8. Z tego co wiem to PIP-u się nie boją i mają go w głęboki poważaniu. Już były na nich tam skargi. Jedyna szansa, to dochodzenie praw przez sąd pracy. Dzięki za linka z tym forum prawniczym, spróbuje się tam rozejrzeć.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.