Jump to content

JS 53

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  736
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About JS 53

 • Rank
  Procjon
 • Birthday 03/30/1953

Kontakt

 • Strona WWW
  http://

Informacje o profilu

 • Skąd
  Rybnik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Widoczne nad wschodnim horyzontem.Powinno być widać jeszcze Aldebarana .Będe musial wcześniej wstać.
 2. Jakby ten sprzęt podsumowac to na polskie warunki trochę kasiory by było.A zdjęcia superowe.
 3. Z fotografii nieba jestem zieloniutki jak szczypiorek.mam aparat z czasami 60s,30s i 15s.Problem w tym ze gdy planety wychodzą dobrze to Księżyc jest przeswietlony.Widze tu zdjęcia robione gdy jeszcze nie jest calkowicie ciemno i Księzyc jest pieknie "rogaty" Może tędy droga?
 4. Czyli według kosztów sprawa całkowicie nieopłacalna.Szukacze 9x50 chodzą teraz na astroforach od 120-150zl i zbyt rozchwytywane nie są.Szczerze mowiąć "zgrubnie "znacznie szybciej i wygodniej szukam za pomocą red dot findera.Gdy się ociepli wypróbuje zielony laserek {feler z jest chyba z daleka widoczny}
 5. Jak zawsze w dzisiejszych czasach pytanie czy finansowo się to opłacilo.Ale nie oto chodzi.Co się człek nauczy to mu zostanie.Według mnie byłoby lepiej gdyby szukacz był podparty jeszcze blaszką z tyłu.Wydaje się ze byłby znacznie stabilniejszy.
 6. Gdzie konkretnie jest lista najbliższych łącznosci?.
 7. Logo ładne .Obawiam się że pierwsza litera będzie sie większosci na zachodzie kojarzyć z € i cały rysunek będzie nielogiczny.Ale popularnosc sklepu bo to chyba nie wytwornia to już zmartwienie właściciela.Dla hobbystów czym więcej sklepów tym lepiej
 8. W wielu miejscach podawane jako funkcja np.translatora ,niestety nie znalazlem na czym to polega.
 9. Rozpraszają mnie te czarne kostki z napisem NOWE.Według mnie są mało istotne by tak "dawać" po oczach.
 10. Udało się zleperować ale schemat bylby mile widziany.
 11. "Śmiertelnie" potrzebny jest schemat elektryczny do wózka inwalidzkiego Sterling 3.Wózek już jest i w końcu kumpel może jeżdzić na obserwacje ale nie działają w nim światła.Może ktoś wie coś na ten temat.
 12. Dzięki .Niestety urodziłem się w czasach gdy z komputerów najpopularniejsze były liczydła{całkiem sprytny patent} i suwaki.Jak mi się nie uda to syn gdy będzie w domu się tym zajmie.Program ściągnąłem oczywiscie.
 13. Możliwe .Tylko gdzie tego parametru szukać
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.