Jump to content

arek_ilawa_olsztyn

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  241
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

34 Neutral

About arek_ilawa_olsztyn

 • Rank
  Antares

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyna
 • Skąd
  Olsztyn
 • Zainteresowania
  grafika komputerowa, fotografia..., akwarystyka, astronomia...
 • Sprzęt astronomiczny
  SW ED 120, AZ6, Bino WO, Nikon EX 8x40 CF

Kontakt

 • Facebook / Messenger
  GG: 2186670

Recent Profile Visitors

1,397 profile views
 1. blisko 11 kg, dodaj też akcesoria To już ciężki sprzęt, raczej stacjonarny. Ale cieszy oko – gratuluję Krzysiu! i czekam relacji!!!
 2. temat nieaktualny. proszę zamknąć. dziękuję.
 3. są pewne warianty sprzętowo/cenowe - zapraszam do kontaktu
 4. Na giełdę trafia mój refraktor na FPL 53, Equinox 120 firmy Sky-Watcher. (kupiony a Astrokraku ponad 3 lata temu) kilka dni temu nagrałem film: https://youtu.be/ct1mJJLYQKI Popularny Edek 120 w wydaniu premium bardzo dobra optyka z niską AC obrotowy wyciąg zsuwany odrośnik bardzo dobre i eleganckie wykonanie stan (w zasadzie) sklepowy w komplecie walizka (5000 zł) Szybko studzący się sprzęt, dający bardzo dobre obrazy zwłaszcza planetarno/Księżycowe i ziemskie, ale nie tylko... a tutaj ten sam teleskop z leciwym odpowiednikiem (przepraszam za bałagan na balkonie) https://www.youtube.com/watch?v=lNbw_xvqCME Świetny teleskop na lata, mogę tylko polecić. zainteresowanych zapraszam na PW.
 5. AZ6 HDAZ kupiony 2 lata temu w Astrokraku, do głowicy mam oryginalne opakowanie z piankami. Sprzęt w świetnym stanie - używany przede wszystkim na balkonie. Sprzedaję samą głowicę (bez statywu) 700 zł jest na moim szybkim pseudofilmiku Sprzęt w świetnym stanie. Używany przede wszystkim na balkonie.
 6. 1 wersja (pomarańczowe napisy) może pracować w wyciągu 2 cale jak i 1,25 ogniskowa 3,5 mm pole 70 stopni w dobrym stanie (optyka bez skazy), są drobne ślady mocowania (małe kropki na tulei 2 cale) w komplecie dolna zatyczka. Bardzo duża soczewka oczna, komfortowa (wysuwana) muszla oczna i 70 stopni pola widzenia. Używałem go tylko do rozbijania układów podwójnych i sprawdzania kręgów dyfrakcyjnych - Airy'ego. Teraz tak krótka ogniskowa nie jest mi potrzebna. Można spotkać się z opiniami, że ta (1 wersja SW UWA) jest lepsza od aktualnie produkowanej cena 315 zł
 7. nie panikujcie, chwilowe problemy techniczne i tyle.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.