Jump to content

Michał SP5NZU

Społeczność Astropolis
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Michał SP5NZU

  • Rank

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Cześć! Dziekuję za odpowiedź ( i za wcześniejszy telefon). Powiem wprost - mam okular 13 mm z tej serii i jestem zadowolony. Chodziło i o opinię kogos kto mógł go porównać z czymś innym (ja nie miałem takiej okazji) Tak czy inaczej myślę, że warto - ponieważ będzie stanowił dobre uzupełnienie (komplet do mojej 13). Dla tego prosze o rezerwację do Twojego powrotu (daj zanć jak wrócisz) Pozdrawiam. Michał.
  2. Witaj Maciek! Jesli oferta nadal aktualna, to jestem zainteresowany (pisałem też na PW). Jesli to mozliwe najchętniej odbiór osobisty (mieszkam w Legionowie) Miał bym również parę pytań: jak ten okular się ma do "lepszego modelu" czy masz już jakieś rozeznanie? Pozdrawiam, Michał
  3. Witam serdecznie wszystkich! Mam na imię Michał, a ponieważ "nie jednemu psu Łysek" więc dla wyróżnienia posługuję się moim znakiem SP5NZU (jestem również krótkofalowcem). Są to moje pierwsze kroki na forum, więc liczę na wyrozumiałość. Od ponad roku intensywnie czytam forum, czyli jestem biernym użytkownikiem. Astronomia interesuję się od lat....nie może o latach lepiej nie mówmy, powiedzmy ostatnio astronomia bardziej przyciągnęła moją uwagę a i czasy się zmieniły więc udało mi się dokupić trochę sprzętu. W chwili obecnej dysponuję: Tałem 100RS, Dwiema lornetkami - PZO 7x45 i Celestronem 15x70 kilkoma aparatami foto w tym do eksperymentów Nikon CP995 i jeszcze parę starych lunetek, szkiełek i tp. Z zawodu jestem elektronikiem ale pracowałem (pracuję) od kilkunastu lat jako informatyk, a obecnie zajmuję się w zasadzie wszystkim co z techniką związane. Mam nadzieję, że na początek Was nie zanudziłem ;-) Pozdrawiam, Michał SP5NZU.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.