Jump to content

Single Status Update

See all updates by Adam_Jesion

 1. Jutro robimy sporą aktualizację silnika Astropolis, więc jak coś zepsujemy to z góry przepraszam :)

  1. Show previous comments  8 more
  2. diver

   diver

   Jeszcze raz w sprawie zmian związanych z ukryciem dokładnych danych matematycznych.

   1. Zaokrąglenie liczby aktywności do 0,1 k - nie wiem po co.

   2. Zastąpienie symbolu aktywności w postaci kropek jakimiś dziwnymi piktogramami - nie wiem po co.

   3. Ukrycie licznika reputacji (jest widoczny dopiero po wyświetleniu profilu użytkownika, ale zaokrąglony do 0,1 k) - nie wiem po co to ukrywać.

   Poprzednia metoda prezentacji aktywności, statusu i reputacji użytkowników była bezpośrednia i bardzo czytelna. Zupełnie nie rozumiem idei ukrywania liczb w głębszych warstwach, zaokrąglanie ich, czy zastępowanie piktogramami. To powoduje mniejszą czytelność i większe zużycie prądu na dodatkowe przetwarzanie danych (stosowanie funkcji zaokrąglania liczb czy zastępowania ich piktogramami).

   Czy kolega @Adam_Jesion mógłby powiedzieć jaka większa idea przyświeca ukrywaniu i maskowaniu prostych danych matematycznych?

  3. Krzysztof z Bagien

   Krzysztof z Bagien

   Statusy nie działają jak trzeba - nie da się wyświetlić wszystkich odpowiedzi, widać tylko trzy ostatnie. A po kliknięciu "pokaż poprzednie" pokazuję się... tylko trzy poprzednie, itd. Czyli naraz można zobaczyć tylko trzy odpowiedzi.

  4. _Spirit_

   _Spirit_

   Dajcie czas. Pewnie chłopaki pracują.

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.