Jump to content

BBwro

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  1,008
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by BBwro

 1. View Advert Rocznik Sky&Telescope 2008/2009 Ktoś jeszcze czyta w papierze? Oddam w dobre ręce rocznik (12 wydań) magazynu Sky&Telescope Maj 2008 do Kwiecień 2009. W dobrym stanie, oprócz jednego numeru, który stracił gdzieś okładkę. Może jakieś koło młodych miłośników astronomii przygarnie, bo żal wyrzucać. Zdjęcie poglądowe, ale z tego samego rocznika. Za darmo przy odbiorze w Warszawie lub wysyłka w kraju 20 zł (płatne z góry). Advertiser BBwro Date 01/16/2019 Price Category Książki i wydawnictwa  
 2. Adam, Na stronie jest wciąż data wpłat 30 kwietnia. Która data jest aktualna? M.
 3. Tzn ja Was chętnie znów wszystkich spotkam. Do zobaczenia M.
 4. Szkoda go bardzo... To był wspaniały człowiek i kolega. Jedna z ikon polskiej astronomii.
 5. Oj, pamiętam, jak pojechałem Go odwiedzić i pogadać na początku swojej bytności na astroforum - zobaczyć słynną "sześćdziesiątkę". Wspaniały człowiek, niech jego energia zawsze pozostanie z nami.
 6. Ha, to byłem blisko ideału Zaproponowałem zarówno znak nieskończoności, jak i zbliżone nazwy: OX i AX oraz wykorzystanie znaków specjalnych w nazwie. Choć, oczywiście, post Lampki był o dwa dni wcześniejszy. Mogę liczyć chociaż na koszulkę z nowym logo?
 7. No to jeszcze dorzucę: OX, AX, ASSA A co ze znakami specjalnymi? Dozwolone? M@N M&N Z@N Z&N A^A (podoba mi się graficznie) O*O O++ A#O 3..2..1.. No i na koniec: ∞ ±∞
 8. O, popieram! Propozycje z mojej strony (zawsze chciałem mieć APO, najlepiej bino) Z inspiracji wchodnich: - tao - aj-kju dwuliterowe: - AA (jak ad-astra, nie anon-alko) - BB - OO (piękne logo typu bino można do tych dwóch wymyślić) - (w ogóle wszystkie dwuliterowe "dublety" proponuję, może poza SS i TT) Trzyliteowe: - Oxy - Izo/Iza [ajza]? Czteroliterowe: - Poly (ten przedrostek POL to przypadkiem) - nino - okto - otto
 9. Zamienię rocznik (maj 2008 - kwiecień 2009) S&T na zgrzewkę dobrego piwa (nie dotyczy osób nieletnich), inną ciekawą lekturę astro lub inne propozycje - na PM. Dotyczy - najchętniej - kolegów z Wrocławia, którzy mają pierwszeństwo (przez najblższe 3 dni) lub ewentualnie z Warszawy - odbiór tylko osobisty.
 10. To pewnie ten ogier co rok temu użarł moją córkę się rozmnożył A zdjęcia niezłe jak na pierwszy raz. Widać rękę mistrza. Pozdrawiam wszystkich, których nie mogłem zobaczyć w tym roku i pozdrawiam z Warszawy.
 11. Jak już kiedyś wspominałem, szukam do wynajęcia mieszkania w Warszawie, tak 3+ pokoje, umeblowanego, na dłużej. Najchętniej Ursynów lub okolice, ciemne niebo i obserwatorium na balkonie mile widziane .
 12. Zgódźmy się, to też dramat, ale dla członków ich rodzin i przyjaciół. Dramat narodowy? Przyjdą inni na ich miejsce. Śmierć na służbie? Na służbie byli tam piloci, reszta po prostu w pracy, którą sami wybrali.
 13. i jak tu nie wierzyć w przezaczenie i karmę

 14. Może bym wziął - zapytam zainteresowanych i potwierdzę do jutra wieczór.
 15. Z powodu planowanych zmian w życiorysie, szukam do wynajęcia mieszkania w Warszawie lub pod. Najchętniej Mokotów, okolice al.Niepodległości, ale mogę rozważyć inne interesujące lokalizacje. Szukam w dwóch wariantach - albo czegoś niewielkiego na 6 miesięcy, albo tak >60-70 m2 na ok. 3 lata. Oferty proszę na PW.
 16. No właśnie nie mocno, symbolicznie raczej capnął w ramię i skaleczył, tak to bym się bardziej od razu przejął. Jeśli dziś nie jedziesz, to i tak będę musiał sam zadzwonić, może się czegoś dowiem. Z ogierem nie ma żartów...
 17. Wimmer To może odszukasz przy okazji właściciela tego ogiera, który "spróbował" moją córkę i spytasz go, czy koń był (co mało prawdopodobne) szczepiony na wściekliznę? Ledwo ją uszczypnął, ale moja Żona mówi, że powinno się teraz wysłać córę na szczepienie... To też nie jest żart.
 18. O, czołem! Może wrzuć po prostu na forum jako załącznik?
 19. A ja nawet nie wiedziałem, że wiozłem moderatora. Pozdrowienia dla wszystkich i podziękowania za zlot. Jak będą jakieś fotki od Pawła (mam nadzieję szczególnie że wyszły Panie na batucie), postaram się gdzieś wrzucić - pytanie, czy ktoś czuje potrzebę ściągnięcia zdjęć w pełnej rozdzielczości do odbitek, czy nie ma to sensu i wystarczy rozdzielczość ekranowa?
 20. Jeśli ktoś się spóźnił na samolot i chce się zabrać jutro wieczorem z Wrocławia - ostatnia szansa. Do zobaczenia wszystkim jutro.
 21. No to jeszcze ja - BBWro z córką i kumplem Pawłem. Któraś agroturystyka, nie pamiętam...
 22. Nie lubię longsleevów, no chyba że jak zobaczę, to się zakocham...
 23. Wrocław -> Jodłów, ale dopiero od piątku wieczorem (chyba że coś się zmieni), wyjazd tak ok. 18. Jedno miejsce w samochodzie (3 zajęte), sporo miejsca w bagażniku kombi. Zapraszam.
 24. A jak zamówić T-shirt MRA zamiast zlotowej koszulki longlseeve podczas rezerwacji miejsc? Czy trzeba osobno?
 25. Czy Agro1.p1, p4 itd przy pokojach agro oznacza liczbę osób w pokoju czy nr pokoju? A liczbę osób należy wywnioskować z tego, ile max miejsc jest/było wolnych w takim pokoju?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.