Jump to content

napoleon

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  1152
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

Status Updates posted by napoleon

 1. Witam,

  Przeczytałem tutaj:

  "Przez ten miesiąc, gdy statyw płynął do mnie przez ocean, używałem głowicy na statywie pożyczonym od @gryf188, który dokonał modyfikacji statywu aluminiowego SW (od EQ3-2). Nieco go skrócił i usztywnił, oraz dorobił prosty adapter, aby pasował do głowicy iOptrona. Generalnie adapter jest prosty i lekki, nie tak jak np pod Adventurera, któremu trzeba dodawać spory klocek aluminium z uwagi na inny kształt mocowania. Ten statyw waży tylko 2,5 kg i jest tylko trochę niższy od iOptrona. Sztywność jest po stronie iOptrona, ale spokojnie wystarcza ten alu. Tak więc na wyjazdy super sprawa."

  o statywie do iOptrona, kupiłem wersję z 2" i wydaje się , że jest to zbyt solidny statyw do moich potrzeb. Byłbym zainteresowany zamówieniem u ciebie opisanej modyfikacji (niestety nie mogę nigdzie znaleźć wersji 1,25"). Napisz czy byłbyś zainteresowany i ewentualnie za ile wykonaniem tego typu modyfikacji dla mnie.

  Pozdrawiam

  Piotr

  1. dziki

   dziki

   Khem, ludziska patrzcie gdzie piszecie, to status a nie PW :)

  1. _Spirit_

   _Spirit_

   Hej. Dzięki za materiał.

   Coś się skiepściło chyba przy wysyłaniu bo oprócz RED pozostałe pliki mają rozmiar 0 Kb.

  2. napoleon

   napoleon

   Rzeczywiście, muszę to zaraz naprawić...

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.