Jump to content

Asia94

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Asia94

 • Rank

 1. O matko, teraz się będę stresować. Tzn. konkurs jest dopiero drugiego marca, a wysyłanie prac dalej i wyniki jeszcze później, więc musicie się uzbroić w cierpliwość.
 2. Wszystko ok, nie mam mętliku w głowie... Jakoś to wszystko pozbierałam, co zbyt wyszukane to odstawiłam, ale trochę dodatkowych informacji dodałam i wyszło całkiem nieźle. Dziękuje wszystkim za pomoc. pzdr
 3. W tamtym roku się udało. Dziękuję i wzajemnie... Hm, a po co skrobiesz lustro? ;D (podtrzymuję off top ^^ ) To myślicie, że opisać to wszystko ładnie, czy lepiej się nie ''wychylać'' i pozostać przy tej atmosferze?
 4. Konkurs Wojewódzki z Fizyki i Astronomii. Taaaki tam, dla gimnazjum. Dostaje się dwie serie zadań i najlepsi przechodzą dalej, można zostać nawet laureatem i nie pisać testu gimnazjalnego. Na razie oby przejść... ;/
 5. Właściwie, to co to tak dokładnie jest to LP?
 6. Witam, tak więc mam do Was jeszcze jedno pytanie. Biorę udział w konkursie, i nie bardzo mogę sobie poradzić. Nie chodzi mi o rozwiązanie za mnie zadania, po prostu o pomoc (w miarę możliwości...). Więc zadanie brzmi: ''Wyjaśnij, dlaczego z powierzchni Księżyca można w dzień zobaczyć gwiazdy gołym okiem, zaś z powierzchni Ziemi nie można.'' Z góry bardzo, bardzo dziękuje za pomoc. Pozdrawiam.
 7. Witam Tak więc zwracam się do Was z wielką prośbą... Mógłby ktoś opisać, na czym polega różnica między zakryciem a zaćmieniem obiektu astronomicznego? Z góry dziękuje za odpowiedź, pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.