Jump to content

Single Status Update

See all updates by wessel

 1. Po przeglądzie cały materiał z dwóch setupów do kosza. ten niby klir to jakiś syf i do tego podświetlony przez Księżyc. Lipa totalna jak u Kuby. A- jak chowałem setup to wypierdzieliłem się na lodzie i stłukłem łokieć i kolano. Setup na szczęście się nie wywalił.

  1. Show previous comments  3 more
  2. McGoris

   McGoris

   Zastanawia mnie to dlaczego od bardzo długiego czasu nie można trafić na piękne, krystaliczne czyste niebo zimą. Zawsze albo cirrus czy inny syf w powietrzu. Ktoś wie dlaczego tak jest? Jeszcze parę, parenaście lat temu szło na takie trafić.

  3. Tuvoc

   Tuvoc

   @wessel zdrówka i uważaj wieczorami. Na szczęście topi się to całe śliskie dziadostwo. Swoją drogą to to samo miałem wczoraj. Do tego dodatek krakowskiego smogu (dzisiaj rano nie widziałem z okna kopca Kościuszki, który zawsze widocznie odcina horyzyont od nieba). Już myślałem wczoraj, że mam jakieś omamy albo sprzęt się zepsuł.

  4. ziebol1

   ziebol1

   Obawiam się, że teraz może być tak każdej nocy bez prognozowanych chmur. Ziemia nasączona wodą po roztopach. Nie ma bata, przy spadku temp. muszą się mgły pojawić...

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.