Jump to content

Himek

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  2
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Himek

 • Rank

 • Birthday 10/25/1990

Informacje o profilu

 • Skąd
  R-ce k. Pszczyny
 1. Z okolic Pszczyny widok na Beskidy 10/10:) Tatry widoczne gołym okiem jednak coraz mniejsze ilości śniegu na północnych stokach dają już niestety niepożądane efekty. Życze powodzenia na polowaniu i czekam na zdjęcia:)
 2. Widoczność wyśmienita zgadza sie Postanowiłem z tej okazji napisać pierwszy post na forum i przywitać się z wszystkimi którzy tworzą ten wątek:) śledze go już od dłuższego czasu i ciesze sie bardzo że trafiłem na ludzi o podobnych zainteresowaniach Mieszkam w okolicach Pszczyny(droga na Żory). Mam stąd niezły widok na Klimczok, Szyndzielnię i wieżę na Skrzycznem(widze je z okna nawet przy średniej widoczności ) Zawsze jednak byłem ciekawy czy z okolicy widać moje ukochane Tatry. Dzisiaj ok. 17.00 wybrałem sie więc(jak zwykle przy sprzyjających warunakach) na polowanie z lornetką w okolice w których prawdopodobieństwo ich zobaczenia bedzie najbardziej prawdopodobne(okolice zbiornika w Łące, na północ od Jeziora Goczałkowickiego) Ku mojemu zdziwieniu udało sie. Gołym okiem słabo, z lornetką wyraźnie można było dostrzec troche jeszcze ośnieżone szczyty.(odl. może nie jest powalająca bo ok. 120 km w linii prostej ale dla laika czyli dla mnie to juz jest coś)Zdjęć niestety nie posiadam z racji słabiutkiego aparatu. Widok na Beskid Śląski oczywiscie rewelacyjny, wyrazistość szczegółów powalająca Ciesze sie że mój cel został wreszcie osiągnięty, teraz pozostaje mi wyznaczyc sobie jakiś wyższy;) Myśle ze w miare upływu czasy jakoś sie na forum zaaklimatyzuje i bede wnosił do dyskusji coś konstruktywnego. Pozdrawiam:)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.