Jump to content

ralf

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  166
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

80 Neutral

About ralf

 • Rank
  Antares

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyna
 • Skąd
  Kraków
 1. W stronę maksymalnego cienia to chyba w przeciwną niż na ruchomym obrazku.
 2. Poprawka. Chciałem skomentować inny post, HDR jak najbardziej OK!
 3. Hej, Zaćmienie z Krakowa, nawet skusiłem się na wycieczkę. Canon 100-400 20:26 20:36 21:09 21:22 21:30
 4. W Poznaniu szansa była jedynie przy wschodzie jak ktoś miał dobrą miejscówke i na sam koniec tranzytu. Rzutem na taśmę udało się zrobić kilka fotek "kieszonkowym" sprzętem. Niniejszym dołączam do grona osób z dwoma tranzytami Wenus na koncie!
 5. W Poznaniu zaledwie cienki pasek BEZ chmur nad horyzontem. Tylko wysoka miejscówka ratowałaby sytuacje. Niestety przez najbliższe 2h marne szanse...
 6. Ja na razie obserwuje prognozy. Planowałem stanowisko w okolicy King Kross Marcelin. Jak wygląda horyzont z tej góry, bo nigdy tam nie byłem?
 7. Tak jak szybko się pojawił, tak szybko znikł.
 8. Kilka fotek, właściwie jak już było po wszystkim I jeszcze edukacyjne
 9. National Geographic, 21:00 - 22:00, 9 stycznia, niedziela. Premiera. Fascynujące i rzadkie zdjęcia całkowitego zaćmienia Słońca wykonane na Wyspie Wielkanocnej. Widzowie poznają także opinie naukowców i ekspertów dotyczących tego nietypowego zjawiska.
 10. No i jeszcze takie musiałyby lądować Świetny El Al, Thaj i Niemiec, widziałem go kiedyś na radarze, też się zastanawiałem gdzie leci.
 11. Jeżeli nie-wrocławianie też mogą coś zaproponować to proszę http://lotnictwo.net.pl/5-poszczegolne_lotniska/24-wroclaw_strachowice_epwr_wro/5532-spotting_we_wroclawiu.html
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.