Jump to content

KamilM

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  159
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About KamilM

 • Rank
  Antares
 1. I jeszcze... Wszyyyystkiego Najlepszego ! ! !
 2. Tiamat Ty nie masz teleskopu na orbicie może? Bo zdjęcia powalają
 3. Ja jestem zecydowanie za welonem Pozdrawiam KamilM
 4. Gdyby zmartwychwstał dział z downloadem można by zrobić płatne kontaz możliwością sciągania z niego
 5. A który plik to trzeba ściągnąć?
 6. Toście mnie nastraszyli Panie Adamie. Zobaczyłem topic "Zamykamy Astro-Forum.org" i padł mi komputer . Leciałem na drugi koniec ulicy do znajomego żeby zobaczyć co sie stało. Ufff... prawie zawał
 7. A to moje 512 NEO. Nie jest tragicznie. Ale juz dwa bloki dalej działa dużo gorzej. Ostatnio moja mama na kompie w pracy miała 15 M/sec ale działa to tylko w paru budynkach w wawie (matula w TP pracuje). To musi być dopieor przesył. Sprawdzając przesył puścili ściąganie Linuksa który w pare godzin się chciał ściągać(normalne łącze ssie go pare dni) .
 8. NIe ważne jak cieżko jest coraz dalej edukować sie, to przecierz im dłuzej człowiek sie uczy tym jest ciekawiej. Pamietam jak nienawidziłem przedszkola, podstawówka lepiej ale też tragedia, gimnazjium może być , a liceum to bajka! Nawet mimo tego że własnie ucze sie do dwóch klasówek ( i tak prawie codziennie od 3 tygodni już) jest i tak znacznie lepiej niż w podstawówce czy przedszkolu.
 9. Gratulacje! ! ! A to pierwsza polska fotka w tym tytule ? Gratulacje! ! ! A to pierwsza polska fotka w tym tytule ?
 10. Niestety 3 wojna światowa bedzie juz bardziej miedzy bogatymi a biedni a nie miedzy USA a Dwanym ZSRR. Islam czyli wiekszość terrorystów coraz śmielej sobie poczyna.No i arsenały atomowe rosji troche "przeciekają" wiec da sie zaopatrzyć w taką walizkową atomówke , której tarcza antyrakietowa nie zestrzeli. No i kolejne zagrożenie to wojna ChRL a Rosja. Bo w końcu południowa granica rosji jest coraz cześciej przekraczana przez całe wycieczki chinczyków chcących się przesiedlić na tereny Rosji.
 11. Tylko do tego Makutsova trzeba kupić jeszcze montaż a to chyba za duzo juz by było
 12. MOże lepiej nie reklamować ? Bo jeszcze za grzechotke doliczą ?
 13. Ech pamiętam jak pare lat temu pisałem ten egzamin ( po podstawówce)powtarzałem sobie: to nic ważny będzie ten po gimnazjum. No i jakoś 38 pkt wyszło Jak przyszedł czas na gimnazjalny to powtarzałem sobie przecież to prościzna. No i wyszło trochę słabo bo 83 pkt. No a teraz tęsknie za gimnazjum i takimi dobrymi ocenami. Teraz ledwo 4,1 a w gimnazjum 4,7 to minimum. Ale jednak za nic nie chciał bym być znowu w gimnazjum. Bo w końcu każda chwila przybliża mnie do studiów A i tak najgorszy momet to ten kiedy dają ci te wąskie świstki z wynikami. Wtedy słychać w całej szkole takie ciche płaknie i chlipanie zewsząd. A nam do tego dali wyniki przed balem na koniec gimnazjum to dopiero cyrk był
 14. To ja też po narzekam. Jak juz mam czas by obserwować(czyli nie mam nauki)to: a) są chmury b)jest księżyc w pełni c) jestem chory d)rodzice mnie nie wypuszczają z domu bo się o mnie boją. Do tej pory zostawał mi zawsze balkon ale zrobili mi piękny metalowy daszek wystający 0,5m za balkon!!! Aż się płakać chce !!!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.