Jump to content

Grzegorz Czernecki

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  95
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

173 Good

About Grzegorz Czernecki

 • Rank
  Alnitak
 • Birthday 06/08/1977

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyna
 • Skąd
  Katowice-Janów

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Problem prawdopodobnie został rozwiązany, zapomniałem o tym przełączniku wewnątrz koła
 2. Może kabel 3.0 jest problemem, bo takiego używam, ale robię wszystkontak samo
 3. W końcu dotarła do mnie po 3 miesiącach oczekiwania nowa kamerka QHY294 M Pro wraz z kołem filtrowym CFW3 i mam pytanie do użytkowników, mianowicie, wiem ,że jest problem ze stabilnym sterownikiem jeszcze do tej kamerki, ale czy udało się komuś połączyć ją w maximie za pomocą kabelka 4Pin ? połączenie koła kablem usb działa bezproblemowo, natomiast jak chcę połączyć za pomocą bezpośredniego podłączenia kablem 4pin do kamery za każdym razem kończy się niepowodzeniem, drivery zainstalowane a za każdym razem taki komunikat ?
 4. A nie przypadkiem tlenkiem tytanu ? Nam pan Paweł powiedział ,że właśnie to o podwyższonej sprawności to utwardzeniem tlenkiem tytanu.
 5. Z czystym sumieniem polecam firmę PEWIN z Krakowa nr tel 601 431 542 ,napylaliśmy tam ostatnio lustro 20" wraz z utwardzeniem tlenkiem tytanu
 6. ZWO ASI 294 MC Pro, w prawdzie kilka fajnych jak dla mnie fotek udało się zrobić, ale podczas roku posiadania jej przezemnie, ponad 5 miesięcy leżała w serwisach w końcu oddali mi kasę.
 7. Samyang 135 !! , zoomy sobie lepiej daruj, szkoda nerwów i kasy.
 8. Polemizował bym, moja Asi294 leżała dwa razy w serwisie gwarancyjnym za pierwszym razem 2 miesiące, po dwóch miesiącach wymienili na nową, teraz po 3 miesiącach sprzedawca zwrócił mi pieniądze argumentując, że nie mogą się skontaktować z ZWO w sprawie ewentualnej naprawy lub wymiany, kupiłem QHY294M Pro, która jest w drodze.
 9. Jarek, dasz mi link do tego koła bo w necie mi wyskakują same 7mio pozycyjne, a chcę sprawdzić ,czy na pewno spasi z tą kamerą, albo chociaż napisz jaki gwint jest od strony kamery ?
 10. Za każdym razem mi pisze, że przesyłka oclona, ale nigdy żadnego cła nie musiałem dopłacać i przesyłka docierała do mnie bez przeszkód, druga sprawa nigdy chyba nie kupowałem nic powyżej 1000zł.
 11. Nie ma problemu, mogę zrobić, oczywiscie w wolnej chwili jak co to napisz na priv
 12. Ooooo dzieki wielkie, element juz sobie z nierdzewki wyfrezowałem , czas to badziewie zmodernizować
 13. Jako, że jestem na etapie usuwania tej niedogodności odkopię troche temat, pytanko jak nazywają się te fajne sruby, znaczy co wpisać w szukajce ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.