Jump to content

ciborro

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About ciborro

 • Rank
  Alderamin

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyna
 • Skąd
  Jabłonna k. Warszawy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cześć, jestem jednym z biernych odbiorców forum;) Zaglądam prawie codziennie a piszę raz na rok. Jak najbardziej wersja papierowa, miesięcznik, lub dwumiesięcznik. Myślę że możecie skalkulować koszty i zrobić wątek na forum kto by się wstępnie zapisał na prenumeratę za daną kwotę, i już będzie łatwiej decydować nad czy komercyjnie czy os/cc. Na pewno będzie to wspaniałe uzupełnienie forum, lub może odwrotnie. Zupełnie inaczej się czyta artykuł a inaczej wątek na forum. Sam mimo bardzo małego (a może dlatego) doświadczenia w astro, mam kilka pomysłów na działy więc, możliwości są olbrzymie. Pozdrawiam, Zachęcam i Powodzenia! Przemek.
 2. Dzięki za odpowiedź. Tak popełniłem literówkę:/ Przepraszam. Nie wygląda mi to na problem ze prędkością, po załadowaniu czekam aż pasek dojedzie do 100% i nic nie każę mu robić tylko chcę zobaczyć zdjęcie i niestety jest tak jak na screenach. Pozdrawiam.
 3. A RAWy (cr2) nie mają więcej danych niż TIF? Jestem zieloniutki w temacie, ale na logikę to cała obróbka powinna być na możliwie szczegółowych danych, a dopiero efekt końcowy skonwertować na inny format. Ale z całą pewnością jest to alternatywa:) Pozdrawiam.
 4. Cześć, dzięki za odpowiedź Niestety to nie to. Dla zilustrowania wklejam link do galerii gdzie są dwa screenshoty: http://img715.imageshack.us/gal.php?g=registaxproblem.png Shot ładny - załadowana klatka w JPG Shot dziwny - ta sama klatka załadowana w cr2 Pozdrawiam. Przemek.
 5. Czołem, Zrobiłem kilka fotek księżyca i za pomocą SCT 8, i chciałem się pobawić w registacku, ale gdy ładuję plik CR2 to widzę w programie tylko jego fragment mniej wiecej 1/3 od lewej strony. Podobny wyglądają te pliki w picassie. Natomiast w IRIS i ufraw wszystko wygląda tak jak powinno. Proszę o sugestie co mogę zrobić aby było ok:) Pozdrawiam. Przemek.
 6. Witajcie, Mam taki plan żeby na weekend z żoną wyskoczyć w Góry Świętokrzyskie. Wieczorami i nocą chcemy oglądać niebo, a za dnia śmigać po górach może park linowy etc. Drodzy koledzy i koleżanki, czy możecie polecić jakieś gospodarstwo agroturystyczne? Oczywiście takie żeby spełniało warunki zadania;) Czyli możliwie ciemne niebo, i fajne miejsce. Pozdrawiam.
 7. Dziękujemy za miły wypadzik:) Miło nam było Was poznać. Oby więcej takich. Pozdrawiamy Monika i Przemek
 8. Jak ktoś ma dwie czerwone latarki to ja chętnie dziś w nocy jedną bym się zaopiekował. Pozdrowionka.
 9. OOOO A gdzie mieszkasz w Jabłonnie? My mamy dość napięty harmonogram ale około 20.45 moglibyśmy być pod kościołem w Jabłonnie. Daj na priv numer to się zdzwonimy:) Pozdrawiam.
 10. Ja w mojej skromnej osobie i moja wesoła żoneczka będziemy czekać pod kościołem:) Liczymy na cenne uwagi gdyż nadal naszym kolorem jest zieleń. Pozdrawiamy.
 11. Wybieramy się z Żonką, a że jesteśmy zieloniutcy jeszcze to w zamian za porady chętnie użyczymy okularu w naszej nowej SCT 8'' Pozdrawiamy.
 12. Buuu w piątek do pracy na 6:/ A może z piątku na sobotę? Pozdrawiam.
 13. Dzięki, Właśnie takiej podpowiedzi potrzebowałem:) Pozdrawiam Serdecznie. Przemek
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.