Jump to content

Argon

Społeczność Astropolis
 • Posts

  33
 • Joined

 • Last visited

About Argon

 • Birthday 11/28/1995

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyna
 • Skąd
  Dolnyśląsk
 • Zainteresowania
  Oczywiście astronomia :)
 • Sprzęt astronomiczny
  opticon 76f700 i dwie lornetki 10x25 i 20x50

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Argon's Achievements

4

Reputation

 1. Milion lat dłuższej ewolucji, i problem - praktycznie niemożliwe x praktycznie niemożliwe x n znika. Wyobraź sobie jak dwóch starożytnych dywaguje o lataniu : -Czy człowiek może się wzbić w powietrze ? -Nie ! -Dlaczego!? - Bo zgodnie z naszym stanem wiedzy to praktycznie niemozliwe !
 2. ZbyT, przecież pisałem wcześniej, że nie każę wymuszać, potwierdzenia przez kogoś że to kosmici, ale dalej jesteśmy w tym samym punkcie, już dużo było pisane o logice ufowierzycieli, fajnie naczytałem się, rozumiem, ale ZbyT pisałem że to działa w dwie strony. Zadałem pytanie, czym więc jest obiekt nad Los Angeles, wszyscy piszą - " no na pewno nie statek obcych" - Ale panowie, tak się nie robi, , mówimy że nie statek, więc powiedzmy czym innym może być, jeszcze nikt nie zaproponował innego wytłumaczenia, więc może ktoś ma inne równie dobre wytłumaczenie ? Pisałem to wcale nie muszą być jacykolwiek kosmici. Widzę zahaczyłeś o paleoastronautykę, Hmm, dziwna logika, setki lat temu nikt nie widział kosmitów, ponieważ dopiero dzisiaj są filmy o kosmitach ? Ludzie znali tylko bogów. A kim ci Bogowie więc byli ? były różne religie, w jednych ludzie czcili przyrodę, drzewa, a w drugich bogów z nieba którzy latali Wimanami, kimkolwiek byli, o ile byli Nie wiem dlaczego paleoastronautyka, jest taka trudna do zaakceptowania, jest całkiem możliwa, nikt tu nie łamie przecież praw fizyki, to założenie że po prostu odwiedzili nas wcześniej, ale niepodważalnych dowodów jest bardzo niewiele, o ile są, I to jest niestety fakt Fajne rady Janko, piszesz doradzasz, ależ wielkie ci dzięki, ale bagatelizowanie sprawy jej nie wyjaśni. Trudna dyskusja, jeśli jest ci to obojętne, i z góry zakładasz że niedorzeczne.
 3. Wszystko pięknie i ładnie, tylko nie powiedziałeś mi nic nowego, o czym bym nie wiedział, zrobiłeś fajny kociołek, i uogólniłeś wszystko, dodając do tego brzytwę Ockhama. A więc proszę cię, wyjaśnij do dzisiaj niewyjaśniony incydent nad Los Angeles Pokombinuj, może krasnoludki ?
 4. A dlaczego nie chcę ci się analizować ? jakość bardzo słaba, ale prawdopodobieństwo że zostało to spreparowane - bardzo niskie, ale jednak, potwierdziłeś że coś to mogło być ale na tym się kończy, bo według oficjalnych źródeł do dzisiaj jest to sprawa niewyjaśniona http://pl.wikipedia....a_o_Los_Angeles i jest co analizować A więc ? Film z kamery samolotu z systemem FLIR, może nie jest "superszczegółowy", ale też odpada Fotomontaż, a więc już są dwa filmy. Wartość naukowa - na razie żadna, jak chcesz wyciągnąć jakąkolwiek wartość naukową z teorii, które są w większości odrzucane. Kiedyś też zapewne ludzie patrzyli z poważaniem na pioruny, i rozmyślali jakie one wspaniałe, niezwykłe i boskie, tylko do czego mogłyby się przydać ? O Arsenał się nie martw Tak tylko Indianie, i Hiszpanie Należeli do tego samego Gatunku, a zamiary jakichkolwiek kosmitów można jedynie sobie domniemywać Zresztą sam napisałeś, jak wiele by ich od nas różniło.
 5. Ależ nie, nigdzie tak nie twierdzę, ale zaakceptowałem argumenty jakie podaliście, nie narzucam że wszystkie są dowodami bo to totalny absurd, tylko zmartwiłem się faktem że na filmie nic nie udowodnisz, a jedyne relacje, to relacje naoczne i filmowe. Ale czy uważasz że 100% wszystkich doniesień jest zmyślona ? że wszystko z kategoryzujesz do tego, że albo to halucynacja, albo fotomontaż ? film z Los Angeles to czego by wtedy się zaliczał ? Halucynacja ? Sprawa z fotomontażem wszystko ułatwia, nic już więcej tłumaczyć nie musisz, i nie zaprzeczę, w większości przypadków ułatwia bardzo gdyż większość to fotomontaże, ale może nie wszystkie ? Napisaliście, że ktoś kto zobaczy np. powyższy film i wierzy gorliwie w latające spodki, będzie robił wszystko aby udowodnić że to kosmici, ale to działa też w drugą stronę, ktoś od razu działa z zamiarem obalenia tego że to Obiekt pozaziemski (może ziemski ?) będzie dopasowywał fakty aby tą tezę obalić. Jeśli coś jest mało prawdopodobne, nie oznacza że nie istnieje, wiem wiem wszystko można do tego sprowadzić, ale to fakt, z wieloma odkryciami tak było. A czym są obiekty z ostatniego filmu ? tego z kamery samolotu ? A wir z norwegi ?, nie każe wam usłyszeć od was że to kosmici, może jest wytłumaczenie, bez używania wszędzie fotomontażu i kosmitów Nie popadajmy, ze skrajności w skrajność, nie jestem jakimś "ufooszłołomem" i nie twierdze że to przybysze z "Nibimbru" ale nie będę też wszystkiego sprowadzał do fotomontażu
 6. Niestety, czyli jakikolwiek film, czy relacja nic nowego nam nie powiedzą, i prawdopodobnie wszystkie rzekome "dowody" to albo preparacja, albo halucynacja, i więcej już nic niestety nie napiszę, wreszcie wszystkie filmy który miałyby być dowodami są nieważne, relacje tym bardziej, bo oprócz samego siebie nikt już tego nie zweryfikuje, rzeczywiście dzisiejszy poziom grafiki komputerowej, jest na tyle zaawansowany że można uzyskać bardzo realny obraz, a co z relacjami sprzed wieków ?http://www.ancientx.com/nm/articlefiles/17-madonna_ufo.jpg - fanatazja autora, nikt nie wie co miał na myśli Obiekt wiszący nad Los Angeles ? http://www.youtube.c...h?v=mhg_ZoKCEs0 - Może jakaś tajna broń Jakiś wir nad Norwegią - Spreparowany http://www.youtube.c...h?v=r0J7tyHj1ec - Tyż spreparowane I tyle a i jeszcze to, też spreparowane ?
 7. Niestety, teraz to jest tylko moje słowo przeciwko twojemu, ponieważ bez jakiejś dokładnej analizy nie udowodnisz że to "fake", większość argumentów to trochę twoje subiektywne odczucia - "ponieważ, widać bujanie" telepie", tak nie udowodnisz że to powstało w postprodukcji, nawet sam widzisz jak różnią się twoje filmy od tego z Jerozolimy, jakie są dokładne a zarazem każdy zobaczy że to "fejk", ponieważ taki obiekt widziało by wiele wiele osób ba ! a jaka byłaby reakcja. Dlaczego akurat o tych filmach nie trąbią w telewizji ? Bo każdy na pierwszy rzut oka widzi że jest spreparowany. Ciekawi mnie że nie skupiłeś się nie na tym co jest na filmie, ale na samym filmie, nie chodzi mi o to że to źle, ogólny pogląd na materiał też jest ważny, ale na razie nie podałeś w wątpliwość zachowanie obiektu, i tego że wygląda "nierealnie". Bo jeśli nie wiem czym to może być (To wcale nie musieli być jacykolwiek kosmici ) to od razu film spreparowany. Próbowałem znaleźć na Yt jakiś film, Ala Analiza filmu, ale niestety nie znalazłem rzeczywiście filmik wyżej bardzo zabawny ale Wojtek co tłumaczy ? że ktoś wyciął papierowe ufo i zawiesił na kilometrowym sznurku nad Jerozolimą ?
 8. Ha, silniki manewrowe stacji mogłyby wyjaśniać te nienaturalne ruchy tych obiektów, czy to w góre czy w dół, ale na stacji astronautów jest wielu, nie ma jednego okna i kamery, więc tyle osób mogłoby się pomylić ? i żaden z nich nie pomyślał o tym o czym tu użytkownik Adam_Jesion odkrył ?, chyba że jeden zasugeruje że widzi statek obcych i każdy widzi tam automatycznie statek obcych Tu jest drugi i chyba jeden z kilku z nagrań tego obiektu nad jerozlolimą, nie telepie na wszystkie strony a i widać co robił obiekt wcześniej http://www.youtube.c...h?v=xTQVtyh4XkI O ile się nie mylę to zarejestrowała to więcej niż jedna osoba i jeszcze większa ilość widziała I całkiem naturalnie to wygląda, osoby są mocno zaskoczone i bacznie obserwują nie wygląda mi to na "fejk" i nie widać tu tego sztucznego telepania kamerą, do wywołania "atmosfery" a z tą demokracją nie do końca o to chodziło, chodziło mi raczej o prawdopodobieństwo śmieszna sprawa z tymi lampionami była, do dzisiaj można znaleźć osoby które widziały Ufo, okazujące się lampionem
 9. ale stacja, zdecydowanie się nie poruszała, z resztą obiekt z 0:19 nie wygląda jakby był wynikiem ruchu stacji lub wahadłowca, jakby zapytać jakąś rzesze ludzi nic im nie sugerując, co to jest, najwięcej osób uznało by na pewno że to jakiś realny obiekt, który gdzieś leciał. Iluzja z refleksem w powyższym filmiku, jest dosyć łatwa do zdemaskowania :rolleyes:nie wydaje wam się że najbardziej prawdopodobne jest uznanie że to obiekt który naprawdę, w danej odległości leciał od statku, no przecież to okropne komplikowanie sobie sprawy - "To jest Wszystko, tylko nie realny obiekt" - a skłaniał bym się że to jest najbardziej prawdopodobne A co z tym filmem z Jerozolimy ?
 10. Owszem, sam domyślałem się że 1 i ostatni są obrazami spod mikroskopu. Nikogo nie testuje tylko żarła mnie ciekawość na temat wyjaśnienia tych "niezwykłych" przed dokładnym przeanalizowaniem filmów. Flary czym są te flary ? naprawdę pytam z ciekawości, bo nie wiem czy chodzi o meteory więc flarą jest obiekt z 0:19 ? mógłby się tak zachowywać ? bo niektóre z tych obiektów rzeczywiście przypominają paprochy, ale napisałem wcześniej, że te obiekty nie tyle co zarejestrowała kamera, ale widzieli astronauci, przecież nie robili zbędnego zamieszania z powodu głupiego paprochu, toż to astronauci wykształceni ludzie i powinni wiedzieć co widzą, podchodząc do tego sceptycznie. Wydaje mi się że jak ktoś tu usłyszy UFO myśli - jestem astronomem/astroamatorem nie mogę wierzyć w takie bzdury, intuicyjnie wykluczając że takie coś w ogóle istnieje. Jeśli to byłyby paprochy, to zachowują się one, tak....inteligentnie ? jeden okrąża drugiego po czym odlatują w określonym kierunku Ciekawe czym to jest ?
 11. Jednak jakieś wytłumaczenie jest, teoria z mikrokryształkami lodu, w niektórych przypadkach ładnie by to wyjaśniała, lecz w niektórych ujeciach np. 0:19 widać obiekt który leci z niewiarygodną prędkością i zwalnia w mgnieniu oka, a jeszcze inne jak w 0:46 lecą hen gdzieś w górę najlepsze jest to że sami astronauci nie wiedzą co to może być, wnioskując z ich komentarzy mówią o tych obiektach jak o realnych zjawiskach, nie refleksach lub kryształkach, to nie tylko zarejestrowała kamera, ale potwierdzają astronauci.
 12. sam chciałbym uznać że niektóre z tych obiektów są kosmicznymi odpadami, ale niektóre totalnie nie pasują do definicji takiego "śmiecia", latają w różne strony i co dziwne wzbijają się na wyższe orbity
 13. Tak trochę poważniej, obejrzyjcie tę kompilację filmów i nagrań z misji kosmicznych, i rozważcie czym są te obiekty, może śmieci kosmiczne ? tajne projekty ? niektóre za... latają z niezwykłą prędkością. Czym mogą być? śmiało piszcie co uważacie, nie sugeruje od razu że to pojazdy kosmitów czy innych szaraków jakkolwiek się zwą. No co, jak Hyde Park to Hyde Park zapomniałem link http://www.youtube.com/watch?v=e4LwFeNbdDw
 14. Temat o którym dawno zapomniałem, i jeszcze daje oznaki życia. Widzę próby reanimacji tematu, Krawat korzystaj z balkonu i fotografuj Wiosna w trakcie, lato idzie może zobaczymy jeszcze inne dzieła, natury i fotografów sam nie mam niestety nowych
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.