Jump to content

sebastian1996

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About sebastian1996

 • Rank
  Alderamin
 • Birthday 01/05/1996

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyna
 • Skąd
  Krosno

Kontakt

 • Facebook / Messenger
  3882992
 1. Wymagane było czy chodzisz do gimnazjum czy liceum żeby widzieć do jakiej grupy kogo przydzielić.
 2. Po co do szkoły ? Dyplom wraz z nagrodami na adres prywatny.
 3. "Jury konkursowe chce wyróżnić 3 najlepsze osoby z grona Uczestników." Do dlaczego zostali wyróżnieni wszyscy ?
 4. Hej ! Czy dyplom dostaną tylko Ci co dostaną również nagrody czy wszyscy co wykonali min. 4 prace ?
 5. Chciałbym podziękować wszystkim osobom, szczególnie ZLOCE, które wyszły z inicjatywą i stworzyły ten konkurs, jest to świetny sposób na popularyzację astronomii, zachęcenia do spojrzenia w niebo oraz wspólną rywalizację. Myślę że wiele wiedzy astronomicznej posiadłem oraz nauczyłem się kilka praktycznych rzeczy. Dziękuje uczestnikom za rywalizację. Wszystkim sponsorom którzy przegotowali dla nas wiele wspaniałych nagród rzeczownych. Prawda, część z nich ich nie otrzyma ale najważniejsza jest wspólna zabawa i miły sposób spędzenia, czasami, nudnych dni. Myślę też że wiele również nauczyli się o
 6. Jak liczycie punkty na podsumowanie konkursu ? Niedawno zostały wystawione podsumowanie ocen mentorów bez punktów odwiedzających. Już nie rozumiem. W ostateczną punktacje nie są wliczane punkty odwiedzających ?
 7. ZLOKA - w temacie Zmiany w głosowaniu piszesz coś o nagrodzie publiczności. Na czym to będzie polegać ? Najbardziej aktywny głosujący dostaje nagrodę ? Czy ten kto dostanie najwięcej głosów do głosujących dostaje nagrodę ?
 8. Czesc. Nazywam się Sebastian, jak to można wywnioskować po moim loginie. Mam 14 lat i będę uczęszczał do 2 klasy gimnazjum w Krośnie. Interesuje się Astronomią, chemią, biologią czyli podsumowując, naukami przyrodniczymi. Myślę że podczas konkursu będę się świetnie bawił a ewentualna nagroda będzie tylko dodatkiem.
 9. Głosy oddaje się przez kliknięcie w "Poleć" obok tematu pracy ? Chciałbym żeby mentor poprawił moją pracę, oczywiście pod względem merytorycznym. Wysyłamy to na PW ?
 10. Dopracowane ? Mentorzy poprawiają nasz prace?
 11. Witam ! Nie wiem czy było to pytanie, najwyżej przeoczyłem. Czy podczas jednego etapu można wysłać tylko jedno rozwiązanie ? Czy można np. wysłać 4 rozwiązania podczas i etapu i będzie się to liczyć ? Jak dodajemy wpisy do bloga ? Gdy wchodzę na zakładkę blog nie wiedzę żadnego odnośnika? Czy dodajemy to przez "dodaj wpis" obok naszego loginu ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.