Jump to content

lukaszp

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  570
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

595 Excellent

About lukaszp

 • Rank
  Procjon
 • Birthday 03/25/1988

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyna
 • Skąd
  Rzeszów
 • Zainteresowania
  astrofotografia, fotografia przyrodnicza, mikroskopia, grafika, astronomia

Recent Profile Visitors

1835 profile views
 1. Tylko ten Księżyc :(
 2. Hey. Przed chwilą gadałem z Krzysikiem i prawdopodobnie ok 20 też zrobimy mały wypad. Ponieważ czas jest ograniczony pewnie pojedziemy w okolice Dylągówki. Wy gdzie ostatecznie będziecie ?
 3. Hey, jeśli tylko pogoda pozwoli to ja również jestem chętny. Cd. miejsca to zależy jakie będą prognozy. Jeśli pogoda będzie niepewna to lepiej skoczyć gdzieś bliżej ....
 4. Hey, nie wiem co masz na myśli pisząc w "okolicy Rzeszowa" ale ze względu na zaświetlenie nieba najbliższym sensownym miejscem są okolice Dylągówki. Ostatnio, ze względu na dojaz i coraz gorsze warunki pod względem LP najbardziej sensownym miejscem do astrofoto stały się okolice Jawornika Ruskiego. Poniżej mapa z "moimi/naszymi" najlepszymi i sprawdzonymi miejscówkami z ostatnich miesięcy.
 5. Ja też się dopiero ogarniam. Piotrze jakbyś jechał na 12 to może bym się z tobą zabrał jakbyś jechał przez Rzeszów ?
 6. Hey. Trzeba być gotowym ze sprzętem i liczyć że na chwilę pojawi się dziura. Jesteśmy w kontakcie.
 7. Hyyyy. Prognozy na jutro są ....średnie.....jak nic się nie zmieni to pewnie pozostanie polowanie z podwórka licząc na dziurę w chmurach.
 8. Ja oczywiście jestem za.
 9. Co do TRANZYTU MERKUREGO, jakby ktoś miał ochotę to może się przyłączyć do obserwacji na dachu Uniwersytetu - http://www.ur.edu.pl/file/174698/Plakat.pdf
 10. Mam coś takiego. 12V. 35 cm. Kupiona w teleskopy.pl. Użyta może z 5 razy. Zainteresowany ?
 11. U mnie jest to samo. Jakby ktoś jechał przez Rzeszów (w czwartek) to bym się podpiął w zamian za dopłatę do paliwa :)
 12. Z Piotrem wstępnie ustaliliśmy wypad na miejscówkę do Jawornika Ruskiego. Którą konkretnie się okaże. Jakby ktoś się zdecydował pojawić to dla przypomnienia mapa poniżej.
 13. Kwestia druga to to, iż na ostatnim zaćmieniu, jak zapewne pamiętają obecni był mój (już nasz :P) znajomy z Turcji. Zachwycony przekazaną wiedzą oraz przyjacielskim podejściem sprezentował nam taki oto trunek to wspólnego skonsumowania. Pozostaje tylko kwestia terminu
 14. Szału nie ma ale może jutro coś ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.