Jump to content

lukaszp

Społeczność Astropolis
 • Posts

  610
 • Joined

 • Last visited

About lukaszp

 • Birthday 03/25/1988

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyna
 • Skąd
  Rzeszów
 • Zainteresowania
  astrofotografia, fotografia przyrodnicza, mikroskopia, grafika, astronomia

Recent Profile Visitors

2832 profile views

lukaszp's Achievements

626

Reputation

 1. Hey, dopiero dzisiaj siadłem do Perseidów. Złapałem 7 sztuk - bez szału ale zawsze coś
 2. Z Rzeszowa do Dynowa to jakieś 35 minut więc pasowałoby wyjechać ok 19. tex88, co ty na to?
 3. Ok, dzięki. Jeśli masz po drodze to chętnie się zabiorę. Ja mieszkam na Strażackiej 56A więc powinno być po drodze do Jawornika. Pogoda zapowiada się super. PS: mój nr: 889-717-019 Piotr4d - Twoja miejscówka wygląda ok i jest jakieś 10 minut krócej od Jawornika, który jednak mnie przekonuje pod tym względem że pod kopalnią jest dużo miejsca plus twarde podłoże (płyty betonowe). O której na miejscu?
 4. Heyka, ktoś coś na Perseidy? Czwartek, piątek ?
 5. Hey. Ja nie wiem czy będę w stanie. Ciężki ten tydzień trochę. Tak czy owak jesteśmy w kontakcie.
 6. Cześć, jakoś udało mi się wyrwać z pracy i mam nadzieję przybyć na zlot. Będzie ktoś jechał przez Rzeszów 17.09, najlepiej w godzinach południowych i byłby w stanie mnie zgarnąć na zlot w ramach dopłaty do paliwa ? Z góry dzięki
 7. Hey. To udanych zdjęć. Ja dzisiaj odpadam. Pzdr
 8. Podsumowując. Ok 20 spotykamy się na parkingu w Dylągowce i decydujemy co dalej.....??? bo widzę że jest trend na przetestowanie Huciska.:)
 9. Dobry pomysł. Gdzie ten parking konkretnie ?
 10. Zależy czy się nastawiasz na same perseidy czy przy okazji będziesz robił coś innego? Ja tak czy owak będę jechał z montażem. Plan mam taki że będę robił szerokie pola - droga mleczna a meteor jak się złapie to będzie dodatkowa atrakcja.
 11. Ja jadę z Piotrem więc się dostosuję. Jest środek tygodnia więc teoretycznie im bliżej tym lepiej. Zobaczymy jakie będą warunki.
 12. Przeanalizowałem przez chwilę mapę LP i biorąc pod uwagę odległość, i znajomość miejsca (żeby nic nowego nie szukać po nocach) najrozsądniejszym miejscem, poza Jawornikiem Ruskim , wydają się okolice Huciska a więc propozycja pablo12311 lub Ujazd Piotra4d ale to tylko moje przemyślenia.
 13. Kiedyś byliśmy na Perseidach z Piotrkiem (Angel) w Dylągówce ale nie tam na samej górce tylko troch wcześniej (mapa). Z tego co pamiętam wszyto ok tylko linia energetyczna przeszkadzała i jednak jest tam już dosyć jasno. Można spróbować tę Ostrą Górę (zdjęcia z wypadu na komet poniżej) - płasko i blisko drogi. Jedyne czego się obawiam to, że nie bardzo będzie jak się rozłożyć bo nie ma tam łąki tylko same pola i wąska droga. Można by zajechać tam wcześniej i obczaić teren za dnia. Chyba że jednak pędzimy w sprawdzone miejscówki ? i Ostra Góra
 14. To banał. Odezwij się na FB to Ci powiem co i jak. Jeśli chodzi o pierwszy plan to na zdjęciu można go dopalić oddzielnie ale na wideo nie wiem jak go dodać oddzielnie - nigdy tego nie robiłem. Cd. miejscówki Hucisko też wygląda ok, podobnie jak miejscówka Piotrka. Nie mam zdania ....niech się wypowiedzą ci którzy tam byli
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.