Jump to content

lukaszp

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  574
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

598 Excellent

About lukaszp

 • Rank
  Procjon
 • Birthday 03/25/1988

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyna
 • Skąd
  Rzeszów
 • Zainteresowania
  astrofotografia, fotografia przyrodnicza, mikroskopia, grafika, astronomia

Recent Profile Visitors

2047 profile views
 1. Ja tam w życiu nie bylem. Zdaje się na innych Jak oceniasz sytuację ?
 2. Ja bym już został przy tej. Zobaczymy jak będzie ....
 3. Wydaje mi się że Rzeszów nie powinien przeszkadzać a może uatrakcyjnić zdjęcia...chociaż z drugiej strony jak będzie nisko nad horyzontem to może być różnie....macie jakąś inną propozycję miejsca z dobrym widokiem na N-E. Godzina: 2:15 na miejscu ?
 4. hey, prognozy wskazują że noc/poranek mają być pogodne. Ktoś się wybiera na zdjęcia komety ? Wstępnie z Krzyśkiem jesteśmy już umówienia na krótki wypad. Ktoś się dołączy ? Niechobrz - krzyż milenijny ?
 5. Tylko ten Księżyc :(
 6. Hey. Przed chwilą gadałem z Krzysikiem i prawdopodobnie ok 20 też zrobimy mały wypad. Ponieważ czas jest ograniczony pewnie pojedziemy w okolice Dylągówki. Wy gdzie ostatecznie będziecie ?
 7. Hey, jeśli tylko pogoda pozwoli to ja również jestem chętny. Cd. miejsca to zależy jakie będą prognozy. Jeśli pogoda będzie niepewna to lepiej skoczyć gdzieś bliżej ....
 8. Hey, nie wiem co masz na myśli pisząc w "okolicy Rzeszowa" ale ze względu na zaświetlenie nieba najbliższym sensownym miejscem są okolice Dylągówki. Ostatnio, ze względu na dojaz i coraz gorsze warunki pod względem LP najbardziej sensownym miejscem do astrofoto stały się okolice Jawornika Ruskiego. Poniżej mapa z "moimi/naszymi" najlepszymi i sprawdzonymi miejscówkami z ostatnich miesięcy.
 9. Ja też się dopiero ogarniam. Piotrze jakbyś jechał na 12 to może bym się z tobą zabrał jakbyś jechał przez Rzeszów ?
 10. Hey. Trzeba być gotowym ze sprzętem i liczyć że na chwilę pojawi się dziura. Jesteśmy w kontakcie.
 11. Hyyyy. Prognozy na jutro są ....średnie.....jak nic się nie zmieni to pewnie pozostanie polowanie z podwórka licząc na dziurę w chmurach.
 12. Ja oczywiście jestem za.
 13. Co do TRANZYTU MERKUREGO, jakby ktoś miał ochotę to może się przyłączyć do obserwacji na dachu Uniwersytetu - http://www.ur.edu.pl/file/174698/Plakat.pdf
 14. Mam coś takiego. 12V. 35 cm. Kupiona w teleskopy.pl. Użyta może z 5 razy. Zainteresowany ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.