Jump to content

maquu

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  466
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1,175 Excellent

About maquu

 • Rank
  Altair
 • Birthday 01/01/1918

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Większość pewnie od razu ogląda zdjęcie, a nie czyta opis i nie ma co mieć o to pretensji. Może wyrzuć zdjęcie i zostaw sam opis;)
 2. No tak, trochę folkloru i kolorowego temperamentu było Momentami czułem się jak Wojtek Cejrowski gdzieś w absurdalnych południowoamerykańskich zakamarkach - np na "imprezie" w mięsnym w Vallenar. Czyż nie robiłoby się przyjemniej zakupów? "Poproszę kaszankę, mortadelę i 50deko mielonego. I panią do tańca." W San Pedro z kolei było bardziej na poważnie. Święto Św. Piotra i Pawła - wieczorem w piątek 28.06. wigilia lub przygotowania do święta. Można było wpaść w trans jak w jakiejś klimatycznej wiosce indiańskiej A w sobotę już na całego kolorowe procesje pełne dźwięków, dynamiki, zabawy ale i nabożności.
 3. Mało tego, miał niebieskie oczy, ale mu ściemniały:)
 4. Koledzy wszystko możliwie dokładnie opisali. Szuu - resztę można sobie dowyobrazić bez ograniczeń - pozwalamy Krótkie podsumowanie naszych przyjaciół z ESO:) Pozdrawiam
 5. Sprzedane. Proszę o zamknięcie
 6. a, no to jak odświeżony temat, to może nie słyszeliście tej kapeli zza miedzy na zachodzie:)
 7. No to hmmmmm.... 4200,00 zł
 8. Kamera wraca do gry. Nowa Cena 4300,00PLN.
 9. Na sprzedaż kamera ALLCCD QHY8L taka jak np. TUTAJ. Kupiona przeze mnie w Astrokraku. Stan idealny. Jeśli ktoś poszukuje przesiadki z aparatu na kamerę kolorową, z chłodzeniem, lub chce od razu zacząć z wyższej półki, to jest to idealne rozwiązanie i gigantyczny skok jakościowy. Jednocześnie wg mnie nawet jeśli ktoś nie robił zdjęć aparatem i chciałby zacząć tą kamerą to spokojnie sobie poradzi. Kompletny zestaw z okablowaniem, płytą i wynikami z pomiaru fabrycznego parametrów kamery. CENA 4.350,00 zł Kamera była wystawiona przeze mnie w innym ogłoszeniu jakiś czas temu, gdzie cena startowa była 4850 i spadła już do tego poziomu. Została tylko kamera więc wystawiam w nowym ogłoszeniu. Obecnie nowa kamera kosztuje od 5890 - 6599...Także polecam brać Poniżej fotki kamery i fotki zrobione przeze mnie tą kamerą
 10. 1 i 3 sprzedane Kamerę przenoszę do nowego ogłoszenia, jako że to ostatnia rzecz i łatwiej będzie komuś poszukującemu ją znaleźć. To proszę zamknąć.
 11. Ten Paweł to zawsze marudzi na swoje fotki:) Tak się z nami droczy
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.