Jump to content

raggy

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  79
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by raggy

 1. Mam do sprzedania torbę Sky-Watcher - zmieści się w niej tuba MAK 80, MAK 90, refraktor 80/400 + akcesoria. Stan bardzo dobry. Oferty poproszę na priv. Zdjęcia wrzucę jeszcze dziś
 2. złączka / nasadka kątowa GSO 90° 1,25", pryzmatyczna - moja cena: 50,00 zł (kupowana w Teleskopy.pl) - SPRZEDANE
 3. Zdjęcie nasadki (posiada małe ślady od docisku z tuby).
 4. Długość statywu po złożeniu: 80 cm Wysokość statywu po rozłożeniu: 120 cm
 5. W sprzedaży pozostały: - okular GSO Super Plossl 4 mm 1,25'' - moja cena: 50,00 zł (kupowany w sklepie Teleskopy.pl) - złączka / nasadka kątowa GSO 90° 1,25", pryzmatyczna - moja cena: 50,00 zł (kupowana w Teleskopy.pl) Stan produktów: idealny (użyte max 4 razy). Przechowywane w specjalnej torbie, bez dostępu kurzu! Dodatkowo mam jeszcze okular: - Vixen Plossl NPL 25 mm, kupowałem go na astro-giełdzie. Zainteresowanych, proszę o ofertę cenową.
 6. Mam do sprzedania: - okular Sky-Watcher WA 66 6 mm 1,25" - moja cena: 100,00 zł (kupowany w sklepie Teleskopy.pl) - SPRZEDANY - okular GSO Super Plossl 4 mm 1,25'' - moja cena: 50,00 zł (kupowany w sklepie Teleskopy.pl) - złączka / nasadka kątowa GSO 90° 1,25", pryzmatyczna - moja cena: 50,00 zł (kupowana w Teleskopy.pl) - apochromatyczna soczewka Barlowa Delta Optical-GSO 2,5x 1,25”, z optyka trójelementową - moja cena: 60,00 zł (kupowany w DeltaOptical.pl) - SPRZEDANA Stan produktów: idealny (użyte max 4 razy). Przechowywane w specjalnej torbie, bez dostępu kurzu! Dodatkowo mam jeszcze okular: - Vixen Plossl NPL 25 mm, kupowałem go na astro-giełdzie. Charakteryzuje się bardzo dobrą powłoką przeciwodblaskową, no i nieźle ostrzy. Ma wysuwaną osłonę, troszeczkę już niestety wyrobioną - aby opadła, trzeba mocniej docisnąć oczodołem. Zainteresowanych, proszę o ofertę cenową.
 7. Sprzedam dovetail niemieckiej marki Telskop Service, 18 cm, standard Vixen, wraz z gwintem fotograficznym. Bardzo dobrej jakości. Zainteresowanym mogę podesłać fotki na maila. Cena: 100 zł Jak widać na zdjęciu, tylko z jednej strony są malutkie punkty po docisku z montażu oraz od środka lekki ślad po docisku jednej podkładki.
 8. Mam do sprzedania statyw pod słynną tubę Bresser SkyLux 70/700. Używałem pod małe maczki i refraktory. Cena: 100 zł Stan: bardzo dobry! Jest to statyw AZ / EQ (z klinem paralaktycznym i mikroruchami, aluminiowy).
 9. Obniżam cenę na 230 zł. Zainteresowanych proszę o PW.
 10. Cześć, Napisz na priv, jakie masz pytania odnośnie tuby. I co ważne - czy jesteś w stanie ją odebrać na terenie Warszawy. Niestety grypa mnie dopadła, a na forum nie bywam codziennie.
 11. Tuba jest koloru czarnego i zawiera w komplecie: - wyciąg okularowy 1,25” - obejmy - płytka montażowa Multi Plate + dwie śruby - szukacz 6x30 Tuba jest w stanie fabrycznym - bez rys, kurzu, obić. Widoczne na zdjęciu łatki to miejsce, gdzie trzymałem ja palcami (taki kolor niestety się palcuje). Kupowałem ją w sklepie Delta Optical.
 12. Tubę można obejrzeć w Warszawie. Dlatego napisałem: preferowany odbiór w Warszawie. Nie ma żadnych śladów zużycia. Postaram się wrzucić fotki, ale nie wiem kiedy.
 13. Sprzedam tubę optyczną Sky-Watcher BK804 OTA, zakupiona w 2012 r., użyta tylko raz w maju 2013 (zakupiłem przed narodzinami córki, więc teraz nie mam niestety czasu). Tuba jak nówka Trzymam ja w torbie Sky-Watcher. Cena: 250 zł Preferowany odbiór w Warszawie (można ją obejrzeć i zdecydować). Pozdrawiam
 14. O Mgławico, jak ja tutaj dawno nie zaglądałem :)

 15. Ponieważ nie potrafię usiedzieć na miejscu, a pomysłów mam dużo, zacząłem się zastanawiać, czy na montażu GoTo z ETX-70 da się "posadzić" inną tubę. Wiem, wiem - oryginalna tuba jest zawieszona na widłowym uchwycie, ale ciekawi mnie, czy próbował to już ktoś przerabiać i z jakim skutkiem. Ktoś się może pochwalić?
 16. Jeśli ktoś kiedyś trafi do tego tematu i będzie się zastanawiał, co to za typ teleskopu, to spieszę z wyjaśnieniem: jest to Maksutov-Gregorian
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.