Jump to content

Wojteksw

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  199
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

86 Neutral

About Wojteksw

 • Rank
  Antares
 • Birthday April 3

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyna
 • Zainteresowania
  Fotografia, modelarstwo RC
 1. Nikt nic mi nie podpowie w tym temacie, dawcę gniazda bagnetu do przeszczepu już mam.
 2. Panowie. poszukuję osoby, która posiada Adapter obiektywu CLA-FW-NIKON do kamer SBIG STF-8300 (z kołem filtra) Potrzebne są mi wymiary poszczególnych elementów, chciałbym spróbować wykonać taki adapter we własnym zakresie.
 3. Gdy jest możliwość odłączenia obiektywu można stosować taką metodę Gdy jet obiektyw na stałe, ale ma gwint do tulejek na korpusie aparatu, można zastosować taki patent Jeżeli złapiesz za gwint filtrowy uszkodzisz obiektyw
 4. Mam wątpliwości czy połączysz aparat z teleskopem, aparat ma obiektyw na stałe, a więc odpada fotografowanie w ognisku teleskopu. Następna sprawa to do czego chcesz dołączyć T-ringa, nawet jeżeli jest gwint do filtrów na obiektywie to nie możesz dać całego obciążenia na obiektyw, uszkodzisz obiektyw. Aparat nie może być powieszony obiektywie.
 5. Tu nie chodziło o konkurs, tylko podanie pomysłów. Teraz można zlecić za pieniądze, nikt się nie będzie czepiał, z wybranych prac po kawałku i będzie gotowy projekt.
 6. Ja kombinowałem z różnych rzeczy, np koła pasowe od silników, kawałki metalu. Starałem się aby był otwór wewnętrzny odpowiedni, jeżeli nie to nabijałem rurę aluminiową. Następnie wierciłem i gwintowałem otwór do śruby kontrującej. wychodziły takie jak na fotografii.
 7. Przepraszam za mój błąd, nazwisko się zgadzało, usługi też, stąd moje skojarzenie.
 8. Pytasz, masz namiary http://www.mitek.com.pl/index.aspx
 9. Oczywiście w Delcie http://deltaoptical.pl/zapraszamy-na-letni-pokaz-nieba-w-centrali-delta-optical-perseidy-2015-12-sierpnia-od-godz-2100,n178.html
 10. Reprezentacja Polski składa się z 5 najlepszych Olimpiady Krajowej. W poprzednim roku był w Rumunii, gdzie zdobył wyróżnienie. Trzeba przyznać, że na Międzynarodowych Olimpiadach poziom jest bardzo wysoki. W tym roku w Indonezji jest ponad 40 reprezentacji z całego świata. Dziś jest finał, czekam na wiadomości.
 11. Na ceremonii otwarcia bardzo podoba mi się moment odwrócenia flagi polskiej na znak przyjaźni z Indonezją, spotkało się to z wielkim aplauzem publiczności nagrodzonej oklaskami . Relacje z poszczególnych dni są w biuletynach Orion, a w Nr 6 wywiad z Tomkiem. Ja mam ograniczony dostęp do netu, wracam z urlopu. Poniżej Tomek na tle Świątyni Borobudur, gdzie była ceremonia otwarcia.
 12. Polska ekipa na 9 IOAA w Indonezji, w składzie ekipy jest też Tomek96 z naszego forum. Jak Tomek wróci, obiecał napisać mały reportaż z pobytu z tego egzotycznego kraju.
 13. Jeżeli możesz, wstaw kilka fotek tego urządzenia. Jaki przybliżony będzie koszt sterownika?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.