Jump to content

janush2605

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About janush2605

 • Rank
  Alderamin
 • Birthday 05/26/1984

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyna
 • Skąd
  Lublin

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Montaż i napęd sprzedane. Temat do zamknięcia.
 2. Nowe ceny: montaż: 450 PLN napęd: 250 PLN
 3. Obniżam ceny montaż: 500 PLN napęd: 275 PLN
 4. Cena za montaż: 550 PLN Cena za napęd: 300 PLN
 5. Witam, sprzedaję swój montaż EQ3-2 ze sterowaniem w 2 osiach. Zdjęcia dostępne tutaj: https://drive.google.com/drive/folders/1uq_qPOM78Ili976yV6BXX88lqG7t4cLL Montaż posiada dorobione przeze mnie 2 zaciski (widać na zdjęciach). Stare pękły, trzeci zacisk jest sprawny. Dzięki dorobionym zaciskom nie ma problemu z regulacją wysokości głowicy. Wyregulowałem sterowanie mikroruchami, kręcenie pokrętłami do mikroruchów jest lekkie i bez luzów. Półka na akcesoria jest przykręcona nieoryginalnymi śrubami (widać na zdjęciach, śruby są trochę dłuższe niż oryginalne). Brakuje dekielka od strony mocowania lunetki biegunowej. Cena za montaż: 600 PLN Napęd do montażu był używany kilkanaście razy ponieważ w niedługim czasie zakupiłem HEQ5 Pro. Stąd stan napędu praktycznie jak nowy. Do napędu dokładam 4 baterie R20 (nie alkaliczne). Do jednego z silników mam nieoryginalną śrubę mocowania. Nie ma to najmniejszego znaczenia przy użytkowaniu. Cena za napęd: 350 PLN Jeśli ktoś jest zainteresowany samym montażem lub samym napędem, nie ma problemu - mogę podzielić zestaw. W razie pytań proszę pisać.
 6. Montaż sprzedany, tuba + szyna montażowa "dovetail" + obejmy + przedłużka 2" i złączka redukcyjna do 1.25" + maska Bahtinova oraz filtr słoneczny aktualne.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.