Jump to content

w2097

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  715
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by w2097

 1. Nieaktualne, proszę o zamknięcie wątku.
 2. Nieaktualne, proszę o zamknięcie wątku.
 3. Rozbijam zestaw na sztuki: 25 mm Circle-T (w zestawie dolna zatyczka) - 300 zł 18 mm Circle-T (w zestawie pudełko i dolna zatyczka) - 300 zł 12,5 mm Circle-T (w zestawie pudełko i dolna zatyczka) - 300 zł 9 mm Circle-T (w zestawie pudełko i dolna zatyczka) - 300 zł 7 mm Circle-T (w zestawie pudełko i dolna zatyczka) - 200 zł 5 mm Kasai HC (w zestawie obie zatyczki) - 200 zł Ceny zawierają koszt przesyłki kurierskiej.
 4. Nieaktualne, proszę o zamknięcie wątku.
 5. Mam już jedną sztukę Morfeusza 12,5 i według mnie nie jest z nim aż tak źle Według opinii z CN Morfeusze to bardzo dobre okulary do dużych lornet, także ogniskowa 12,5 mm. Co innego 14 mm, z tymi podobno coś jest nie tak. Co do Pentaxa XW 14 to podobno najgorszy okular z serii (razem z ogniskową 20 mm) ale dla mnie to i tak jeden z najlepszych okularów na rynku. Dla mnie seria XW jest po prostu genialna. Widziałem tę ofertę. Jednak poluję na używaną sztukę bo jednak bywa taniej. Ale dzięki za namiary.
 6. Witam Sprzedam zestaw japońskich okularów ortoskopowych o następujących ogniskowych: 25 mm Circle-T (w zestawie dolna zatyczka) 18 mm Circle-T (w zestawie pudełko i dolna zatyczka) 12,5 mm Circle-T (w zestawie pudełko i dolna zatyczka) 9 mm Circle-T (w zestawie pudełko i dolna zatyczka) 7 mm Circle-T (w zestawie pudełko i dolna zatyczka) 5 mm Kasai HC (w zestawie obie zatyczki) Wszystkie okulary są w bardzo dobrym stanie, optyka bez zastrzeżeń. Jedynie dwa ostatnie czyli 7 mm i 5 mm mają pewien mankament. Mianowicie ktoś usunął w nich diafragmy przez co oferują większe pole widzenia niż powinny. Jednak nie należy liczyć na dobry obraz w tym dodatkowym polu. Natomiast w środku pola obraz jest bez zarzutu. Chciałbym sprzedać okulary jako zestaw. Cena za całość - 1450 zł z przesyłką po mojej stronie.
 7. Witam Zamienię plossla Tele Vue 8 mm w bardzo dobrym stanie (w komplecie zatyczki i pudełko) na Vixena LV 7 mm.
 8. Nieaktualne, proszę o zamknięcie wątku.
 9. Witam Mam na sprzedaż 2" dielektryczną nasadkę kątową Sky Watcher, w zestawie zatyczki oraz redukcja. Kątówka pochodzi z zestawu 100ED. Stan bardzo dobry, użyta dosłownie kilka razy. Można powiedzieć, że prawie bez śladów używania. Prawie bo ma kilka kropek od śrubki mocującej wyciągu no i jakieś pyłki na lusterku. Cena 365 zł (zawiera koszt przesyłki kurierskiej). Istnieje możliwość odbioru osobistego w Gdańsku.
 10. Aktualne, cena 335 zł z przesyłką albo 320 zł przy odbiorze osobistym.
 11. Aktualne, cena 75 zł z przesyłką albo 60 zł przy odbiorze osobistym.
 12. Nieaktualne, proszę o zamknięcie wątku.
 13. Witam Kupię okular Baader Morpheus 12,5 mm w jak najlepszym stanie.
 14. Nieaktualne, proszę o zamknięcie wątku.
 15. Witam Kupię soczewkę Baader Glasspathcorrector 1:2,60 do nasadki bino Maxbright w jak najlepszym stanie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.