Jump to content

elvis_is_alive

Społeczność Astropolis
 • Posts

  74
 • Joined

 • Last visited

About elvis_is_alive

 • Birthday 01/10/1974

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyna
 • Skąd
  Kielce

Recent Profile Visitors

2125 profile views

elvis_is_alive's Achievements

33

Reputation

 1. Warto było wrócić, jest.... Mój kubek złotowy. Wyjeżdżam więc chyba jako ostatni. To był świetny zlot. Dzięki. PS. Zostały dwa montaże, pewnie ktoś zapomniał jak ja kubka.
 2. Jest jeszcze ktoś na miejscu zlotu? Jak co roku coś zapominam zrobiłem już 100km i chyba muszę wracać.
 3. No gdyby nie ten dym, to bym nawet do wątku nie zajrzał, a tak zacząłem się wczytywać zarówno w test JaLe jak i Przemka.
 4. Poratuje ktoś instalką darmowej wersji SharpCap 2.9?

 5. Tego się nie da opisać słowami. Efekt porażający. Coś pięknego! Gratulacje.
 6. Mało piszę na forum - więcej czytam, ale, żeby było widać, że entuzjazm i chęci są to napiszę.
 7. Znaczy, że książka w pierwszym wydaniu jest lepsza? Dopiero co kupiłem wersję elektroniczną drugiego wydania na https://www.springer.com Z kodem za pierwszy zakup (WELCOME) wyszła za 73,47pln. Jest wersja pdf i epub. Czy dobrze przeczytałem, że pierwsze wydanie jest gorsze od drugiego?
 8. Bardziej mi chodziło o rozkład rezerwacji na pokojach, (były jakieś zwolnienia rezerwacji, może w mniejszych pokojach?), czy to co na stronie odpowiada wolnym łóżkom. Namawiam kolegę, ale nie jest chętny jeśli byłby w pokoju z 6 osobami (chrapanie jeśli nie będzie w nocy czystego nieba).
 9. Wydaje mi się, że rozwiązanie oparte na silniku krokowym i sterowaniu przez jakieś Arduino byłoby lepszym rozwiązaniem od serwa. Może nawet ktoś wtedy pokusiłby się o napisanie sterownika pod ASCOM? No chyba, że sterowanie tym serwomechanizmem też dałoby się oprogramować. To naprawdę byłby super projekt.
 10. Zastanawiałem się nad możliwością zamocowania jako dekielka takiej flatownicy jak TA. Można byłoby wtedy robić zarówno flaty jak i darki czy biasy. A jeszcze jakby mechanizm (silnik krokowy + Arduino) był sterowany przez ASCOM? Pełna automatyka!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.