Jump to content

Who

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  38
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Neutral

About Who

 • Rank
  Alderamin
 • Birthday 03/25/1987

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyna
 • Skąd
  Kraków
 1. Czy ktoś z was próbował przewozić teleskop na - motor/skuter - ? :)

  1. Show previous comments  10 more
  2. prestoneq

   prestoneq

   Mak127mm to maks na rower ewentualnie krotki refraktor. Teleskop musi byc w plecaku na plecach dla obowiazkowej amortyzacji. Statyw montujesz bocznie do bagaznika. Sprawdzone po polnych drogach.

  3. pasionat nieba

   pasionat nieba

   Przewoziłem newtona 6'' rowerem po jego odchudzeniu do 11,5 kilograma. Da się. choć po 5 minutach ręka cierpła;). Jedną ręką kierujesz drugą trzymasz telep przy nodze, a w plecaku masz akcesoria. Podróż do kilometra, dwóch i biceps się wyrabia;)

  4. prestoneq

   prestoneq

   Ja to mialem z maczkiem 127mm podroze wielokilometrowe po zulawach oraz zeszloroczne wejscie na Śnieżkę ;) oczyw. statyw fotograficzny. Wiecej to juz ciezka sprawa.

 2. Who

  Kraków

  To tylko pogratulować mi zostało
 3. Who

  Kraków

  Oj za późno przeczytałem, jednak sądząc po pogodzie myślę że zrezygnowałeś, jeśli nie - życzę wielkich dziur w chmurach Pozdrawiam
 4. Beznadziejna pogoda... Wszędzie gwiazdy... Ani jednej chmury... Jak żyć... ;]

 5. Dokładnie jak Iluvatar napisał. Nie licz na stare rozwiązania typu PCIMCA, Prosty USB hub + przejściówki to jedyne czego potrzebujesz. Pełno tego na Allegro, Edit: Oczywiście tak jak LucAn napisał można niestety trafić na bubel, chińskie części to problem typu - jedna przejściówka działa a druga nie.
 6. Czytam te wasze posty i czytam... Nie znałem tego człowieka, jednak widzę iż dużo straciłem i że mógłbym się wiele od niego nauczyć, jednak zauważam również w waszych postach że był ciekawy jako człowiek całokształtem a nie tylko pod względem astronomii. Wyrazy współczucia
 7. Pod tą maską kryje się coś więcej niż ciało... Pod tą maską kryje się idea, a idee są kuloodporne

 8. Androidowy Astro Panel pokazuje mi brak chmur jutro nad Krakowem. Do tej pory się nie mylił, jak będzię jutro?

 9. Niepokojące wieści z CERN: Wszechświat nie jest wieczny tvnmeteo.tvn24.pl/informacje/ciekawostki,49/niepokojace-wiesci-z-cern-wszechswiat-nie-jest-wieczny,76938,1,0.html

  1. Grery

   Grery

   To już było wiadomo od dawna. Teraz pytanie, czy jeżeli cywilizacja ludzka przeżyje do takich czasów, to czy uda nam się uciec do innego wszechświata (wiem, wiem, na razie sci-fi) =) Albo zagłada.

 10. Wstrzymał Słońce, ruszył Ziemię

 11. A ja znów coś tam o zamknięciu tematu bym napisał
 12. Wy naprawdę zamierzacie kontynuować taką "dyskusje na poziomie"? To zapewne skutek uboczny zachmurzenia na niebie Karol to zło, Karol to Karol tamto. I znamy go lepiej niż on siebie! Tak Karolu to koniec, wiemy jakie czarne myśli Tobą kierują, wiemy wszystko taa Jesteś zły! A teraz kwestie "prawne" Powołując się na: 3. Zasady forum dyskusyjnego i) Zabrania się publikowania treści obraźliwych, ośmieszających innych użytkowników. Niedopuszczalne jest również świadome prowokowanie innych użytkowników do takich zachowań. A można część pod ten punkt interpretować - Proszę o zamknięcie tematu
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.