Jump to content

Volver

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About Volver

 • Rank

Recent Profile Visitors

231 profile views
 1. Witajcie. Niestety, nie mam już czasu na wszystkie pasje. Zatem: Oferuję do sprzedaży rosyjskiej produkcji teleskop - MAK (typ Rumak) legendarny Intes 150 mm/ 1800 mm, f12. Stan bardzo dobry. Jestem jego trzecim właścicielem. Sprzęt z przełomu najpewniej lat 99/ 2000 jeszcze z Rosji. Szkło i metal. W komplecie: -tuba optyczna -szukacz 7x35 -torba z termoizolacją -szyna dovetail Vixen -odrośnik z pokrywą -przelot prawdziwe 2 cale! -pokrywki To model jak ten recenzowany na Cloudynights: https://www.cloudynights.com/articles/cat/user-reviews/telescopes/maksutov-cassegrains-mcts/intes-mk66-r1545 Kraków, do obejrzenia i sprawdzenia. Odbiór osobisty lub do ustalenia kurier (ale to chyba zła opcja). Oczekuję 3500 zł. Kontakt i bliższe informacje lub zdjęcia 730 886 368.
 2. Witajcie, Robię przegląd kolekcji i sprzedaję kultowego Nikona SE 12x50 CF z oryginalnym, dedykowanym łącznikiem statywowym Nikona - sprzedaję jako całość. Sprzęt kupiony dla "mania" w Foto Plusie, w Krakowie, gwarancja, nieużywany poza testem, w pełnej, fabrycznej kompletacji z kartonami itp. Stan - nowy, ideał. Biały kruk - cena stała 3800 zł, kto się zna, doceni. Rysiek, do obejrzenia w Krakowie, telefon 730 886 368. Zapraszam!
 3. Opisane wady optyczne tej lornetki to koma. Miałem przez tydzień taką lornetkę i poza dobrym kontrastem, polem widzenia i kolorami, właśnie potężna i różna w obu tubusach koma zdyskwalifikowała ją do obserwacji nieba. Gwiazdy od połowy promienia pola objawiają się zniekształceniem, które wygląda ja kometa. A astygmatyzm objawia się iskrzeniem, choć prz źrenicy ok. 7mm ujawniają się i wady oka obserwatora. To widział recenzent. Co ciekawe, koma sporo była mniejsza w prawym tubusie, co daje obraz jakości produktu. Za te same pieniądze jest lub był Vixen Ultima 8x56, duuużo lepszy do nieba. Bo Delta jest fajna, ale na polowanie! A do zaświetlonego nieba miejskiego najlepsza jest średnica ok. 5 mm, co daje ciemne tło nieba.
 4. Witajcie, Sprzedam nieużywany od prawie 2 lat teleskop R90 Bresser Messier z kompletem okularów 1,25 cala. Sprzęt z roku 2011, jak nowy, nie używany częściej, jak 10-15 razy z balkonu. Stan optyki wręcz idealny. Reszta podobnie. Nie mam pudełka, jednak składa się on z montażu para EQ3-2 (MON1) na stalowych nogach (!) i tuby optycznej, co daje łatwość transportu. Cena ok. 700 zł. Kraków, odbiór osobisty. GSM 795 229 290
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.