Jump to content

Aztil

Społeczność Astropolis
  • Content Count

    5
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Aztil

  • Rank

Recent Profile Visitors

159 profile views
  1. Ok, dzięki bardzo. Postaram się coś wykombinować. Jeżeli ktoś ma jeszcze jakieś porady, to chętnie z nich skorzystam.
  2. Witam, od razu chciałbym napisać, że jestem totalnym laikiem w temacie astrofotografii. Otóż, kupiłem lustrzankę Canon EOS 2000D. Posiadam okular Baader Hyperion ZOOM 8-24 mm ClickStop MARK IV (https://deltaoptical.pl/okular-hyperion-zoom-mark-iv-8-24-mm-2-1-25-quot?from=listing&q=Baader+Hyperion+ZOOM+8-24+mm+ClickStop+MARK+IV). Myślałem, że wystarczy tylko dokupić pierścień T-ring (https://deltaoptical.pl/t-ring-canon-eos). Okazało się, że zamiast tego pierścienia trzeba dokupić cztery dodatkowe części, które w sumie kosztują ponad 800 zł. W załączeniu zdjęcie części, które trze
  3. Witam, mam taki problem. Przerwały mi się kable w napędzie EQ5 w osi DEC. Nie pamiętam, które kolory kabelków mają być podłączone do którego pinu. Czy macie może jakiś schemat podłączenia kabli albo najlepiej zdjęcie od swojego napędu, jak to ma wyglądać? Wielkie dzięki za ewentualną pomoc.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.