Jump to content

Teleskop

Społeczność Astropolis
 • Posts

  134
 • Joined

 • Last visited

About Teleskop

 • Birthday 01/28/1987

Kontakt

 • Strona WWW
  http://www.youtube.com/user/21Milosz21
 • Facebook / Messenger
  58698081

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyna
 • Skąd
  Kraków
 • Zainteresowania
  Astronomia, Fotografia, Grafika Komputerowa, Rysowanie i Malowanie, Film, Fantastyka Naukowa.
 • Sprzęt astronomiczny
  Teleskop Newtona na montażu Dobsona z lustrem 180mm i ogniskową 1250mm. Różne okularki Kellnera i Plössla.
  Lornetki 20x60.
  Aparat foto i do tego jeszcze parę innych rzeczy :)

Recent Profile Visitors

6147 profile views

Teleskop's Achievements

120

Reputation

 1. Podpisuję się pod słowami kolegów @anatol i @Charon_X wyżej, część użytkowników na forum posiada wielką moc, a z ich połączonych mocy powstaje kapitan dzban.
 2. Pasy rozwijały się wiele lat, najpierw były jednoczęściowe dziadostwa, które sprawiały, że ludzie walili łbami o deski rozdzielcze i szyby, potem dwuczęściowe, pierwsze modele były zbyt luźne, efekt był taki, że łapały za głowy ze skutkiem śmiertelnym, naprawili to, i tak dalej, nadal rozwijają, obecnie ich najnowsze modele są bardzo bezpieczne. Założenie ich jest dużo bezpieczniejsze od wzięcia jednego z tych cudownych, wciskanych nam wszędzie, eliksirów. Poza tym producenci pasów, dają na nie gwarancję, a w przypadku szczepionek na Covida, producenci nie chcą brać odpowiedzialności, do tego ciąży na nich wiele ciemnych spraw, które opisałem wyżej.
 3. Zapinając pasy, masz praktycznie pewność, że nic się nie stanie, a w razie wypadku, pasy cię ocalą i nie wylecisz przez przednią szybę, a szczepiąc się na koronowirusa, już takiej pewności nie masz, w przeciwieństwie do tego co mówi propaganda, gdzie wszystko jest pięknie i cacy. Właśnie sobie przeczytałem, że w Kalifornii, liczba ofiar koronawirusa zmalała o 25 proc. po tym jak ze statystyk odjęto osoby z dodatnim wynikiem testu PCR, które... zginęły w wypadkach komunikacyjnych. W taki sposób tworzono tam statystyki zgonów covidowych. Ja bym na twoim miejscu nie był taki hej do przodu, nie rzucał oskarżeń na lewo i prawo wobec mnie, ( które ja uważam, że są kompletnie z dupy ), bo te statystki które tak lubisz, nie rzadko są manipulowane, również te dotyczące szczepień, zwłaszcza te które wychodzą z firm produkujących szczepionki na covid które mają czym się "pochwalić". Pfizer zapłacił 4,7 miliardów dolarów kar za fałszywe informacje, za liczne naruszenia zasad bezpieczeństwa dotyczących produkcji leków i sprzętu medycznego, również za nielegalną promocję oraz za korupcję. Moderna, nigdy do czasu powstania firmy, nie udało się im wprowadzić na rynek żadnej szczepionki, żadna nie przeszła przez badania kliniczne. Johnson & Johnson, steki tysięcy pozwów sądowych dotyczących toksycznych lub niebezpiecznych produktów, jak zasypka dla niemowląt skażona azbestem. A ostatnio wyszło, że szczepionka tej firmy powoduje zakrzepy. AstraZeneca, stosowanie szczepionki tej firmy jest nadal zawieszone w wielu krajach, z powodu wykrycia u zaszczepionych nią osób poważnych i śmiertelnych zakrzepów krwi. Takie coś wzbudza zaufanie prawda?
 4. Głupie to jest słuchanie się telewizora. Wracam do gwarancji ponieważ wszędzie jestem bombardowany propagandą, że jak się zaszczepię, to będę jak He-Man, pogromcą wirusa będę, a gwarancji niema. Wiem, że żaden lek nie daje gwarancji, a te wspaniałe szczepionki na Covida, są tak przedstawianie, a część osób na tym forum się na to nabiera. Ładnie zawoalowane wyzywasz ludzi, za to, bo mają inne zdanie. Wydawałoby się, że na tym forum bywają raczej osoby z bardziej rozwiniętą kulturą osobistą. O czym ty do mnie chłopie piszesz, jaka manipulacja? 21 państw w całości lub częściowo zawiesiło stosowanie szczepionki AstraZeneca z powodu podejrzenia występowania zakrzepów u osób zaszczepionych. Nie wiem jak to wygląda na chwilę obecną, które kraje wróciły do szczepień, a które nie. Co na to minister Adam Niedzielski? Z nonszalancją odpowiadał: "Nie obserwujemy takiego ryzyka czy takich sytuacji", dodając klasyczne "przyglądamy się sprawie". O ile dobrze pamiętam, później podali, mniej alarmistyczne wieści, a później znów sprawa wróciła. A teraz sobie czytam, o tym, że część osób nie wytwarza skutecznej ochrony immunologicznej, mimo pełnego zaszczepienia się przeciwko koronawirusowi, przestrzega niemiecka komisja ds. szczepień.
 5. Jak zarażają się zaszczepieni lokalsi, to i oni roznoszą. Sam kolega przyznał, że niema 100% pewności. Czyli dla mnie, niema gwarancji.
 6. Luzowali obostrzenia, bo większość mieszkańców się zaszczepiła, strzelam, że ponad 80%, bo nie pamiętam ile dokładnie już. Jakby te szczepionki były tak skuteczne jak piszesz, to wpuszczenie turystów, z których część mogła przywlec ze sobą wirusa, nie powinno zrobić wrażenia na zaszczepionych mieszkańcach wysp. A jest tak, że wirus zaraża wszystkich. Napisałeś wyżej, że trzeba pamiętać że samemu można zachorować będąc zaszczepionym, bo 100% ochrony nie ma. Czyli niema gwarancji.
 7. Bzdury to ty piszesz. Jest taki kraj, który może się poszczycić największą ilością osób zaszczepionych, mówimy tu o naprawdę wysokim procencie, ten kraj bodajże to Szeszele. Ten kraj wrócił do polityki zamykania wszystkiego, obostrzeń, bo ludzie znów zaczęli się zarażać. A kraj cały wszczepiony. Tak samo jak osoby który się zaszczepią. Jedyny syndrom który mam, objawia się robieniem facepalmów, jak czytam co niektórzy tu wypisują.
 8. Zrozumiałem wszystko co jest w niej napisane, selektywna ochrona, skupiamy się na najbardziej narażonych. Żeby ci to przyrodzenie za miesiąc nie odpadło wskutek powikłań.
 9. Każdy racjonalny człowiek 100 razy zastanowi się czy przyjąć w takich okolicznościach szczepionkę, za którą odpowiedzialności nie chcą brać producenci, a nasz obecny tragiczny rząd, ma stworzyć, lub już stworzył, fundusz, z którego mają być ( prawdopodobnie ) wypłacane odszkodowania ofiarom tego brudnego interesu. Ja też znam takich ludzi, ale się nie nakręcam i staram się spokojnie oceniać sytuację. Szczepionki nie zatrzymują transmisji wirusa, zaszczepieni też umierają. Niema gwarancji na nic, po zaszczepieniu. Zaznajom się z tym co mówił Dr. Simon, zanim zaczęła się paranoja, bo można się naprawdę zdziwić! Bzdury to w mediach głównego ścieku są, tam Czarna Śmierć grasuje, albo Hiszpanka, idź sobie pooglądaj telewizję rządową i nie mów mi co mam robić ze swoim własnym życiem.
 10. Niczego nie ignoruje. Pierwsze twoje zdanie i już kłamstwo, stanowiska polskich lekarzy i naukowców są różne, jedni są za szczepieniem wszystkich "eliksirami", które nie dają na nic gwarancji i za zamykaniem wszystkiego i w konsekwencji niszczeniem naszej gospodarki, drudzy nie popierają działań rządu, i moim zdaniem podchodzą do tematu dużo mądrzej. Z wirusem można i trzeba walczyć, bez wywracania do góry nogami życia w Polsce i bez wciskania wszystkim "antidotum". Warto poświęcić trochę czasu i przeczytać Deklarację z Great Barrington podpisaną przez wielu doktorów i profesorów. Przeczytanie jej doradza znany Dr. Paweł Basiukiewicz. Niczego błędnie nie opisuję i nie zmyślam, jakość preparatów jest kwestionowana, przez rządy krajów, kończąc na lekarzach praktykach z tytułami, dlatego ja go nie wezmę, i nie będę ryzykować. Reszty bełkotu mi się nie chce komentować.
 11. Myślę, że może powinieneś sobie darować to forum i uciec na FB, dołączyć do "niezależnych weryfikatorów" którzy umilają wszystkim życie. Szkodliwe to jest cenzurowanie, zamykanie ludziom ust jak za PRL-u.
 12. Ja niczego nie dobrałem, tylko napisałem jak jest. Dobieranie faktów pod tezę, i podobny bełkot to masz w TVPIS, to na to szkoda prądu.
 13. Szczepieniu na Covid, a nie szczepieniu ogólnie. Jeżeli te dane są z MZ, to są tyle warte, co polityka zdrowotna tego nierządu koszernego, czyli nic. Warto, jeżeli to jest zasadne. Władze krajów dużo poważniejszych i liczących się od Polski, ostrzegają swoich rodaków, a jak trzeba, to wstrzymują podawanie preparatów.
 14. Szczepionkami na Covid, a nie wszystkimi szczepionkami. Na pewno nie sieję paniki, w swoich wypowiedziach piszę o faktach które rzeczywiście miały miejsce, jak wstrzymanie podawania preparatów w kilku krajach, a nie o bzdurnych teoriach spiskowych. Jakość tych cudownych preparatów, które nie dają na nic gwarancji, jest kwestionowana przez, zaczynając od lekarzy praktyków z tytułami, kończąc na rządach poważnych krajów, takich jak Szwajcaria. Uwzględniam wszystko, dlatego mam takie zdanie, a nie inne. Rozumiem, że władze poważnych krajów, w przeciwieństwie do Polski, kraju z dykty i papieru toaletowego, wstrzymały podawanie preparatu ludziom, z powodu anegdotek? Dla mnie to jest powód do ostrożności, a nie do robienia sobie z tego jajec.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.