Jump to content

casiopea

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  122
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Neutral

About casiopea

 • Rank
  Regulus

Kontakt

 • Strona WWW
  http://ryszardwojcik.e@wp.pl

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyna
 • Skąd
  Szczawno-Zdrój

Recent Profile Visitors

616 profile views
 1. Aktualna cena to : 500zł.,przesyłka po stronie kupującego.
 2. Głowica nadal w sprzedaży. Nowa cena 550zł. ,przy odbiorze osobistym 500zł.
 3. Głowica M. 410 posiada mikroruchy (przydatne przy śledzeniu obiektów), można zamontować na niej od małej po dużą lornetkę i małe teleskopy, lunety o wadze do ok. 5kg.
 4. Lornetka sprzedana. Proszę o zamknięcie tematu.
 5. Sprzedam głowicę 3 D Manfrotto Junior 410 w stanie bardzo dobrym.Niewielkie ubytki lakieru na obudowie i mikropęknięcia gum pokręteł ustawiania głowicy. Głowica była mało używana. Cena głowicy z 1 płytką mocowania : 590zł., wysyłka po mojej stronie. Przy odbiorze osobistym opuszczę cenę o 50zł.
 6. Na tubusach nie ma żadnych uszkodzeń, to tylko paprochy. Przy odbiorze osobistym cena lornetki to 2400 zł.
 7. Wystawiłem na giełdę Nikona SE 12x50.Jak potrzebujesz lornetki docelowej  o tych parametrach, lub tylko porównać ze swoją to się odezwij

                                 pozdrawiam Rysiek

 8. Sprzedam lornetkę Nikon 12x50 SE.Jestem 1-wszym właścicielem, lornetka kupiona w XII 2015r. Użyta kilkanaście razy, od roku tylko się kurzy. Wobec tego niech ta doskonała optyka cieszy miłośnika bino.Lornetka prawie w idealnym stanie( uszkodzona farba na mostku od nieoryginalnego łącznika statywowego, którego dorzucam gratis).Optyka w stanie sklepowym. Cena z oryg. futerałem : 2500zł.
 9. Teleskop SW12" sprzedany. Okular Ethos 4.7mm do sprzedania, cena: 1700 zł
 10. Nowa cena na teleskop SW 12" Flex -2450zł. Cena obejmuje telep z oryginalnym wyciągiem bez microfocusera i bez Ultrablocka. Jako bonus dorzucam kolimator laserowy no name. Ethos 4.7mm -1700zł.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.