Jump to content

casiopea

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  122
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Neutral

About casiopea

 • Rank
  Regulus

Kontakt

 • Strona WWW
  http://ryszardwojcik.e@wp.pl

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyna
 • Skąd
  Szczawno-Zdrój

Recent Profile Visitors

551 profile views
 1. Aktualna cena to : 500zł.,przesyłka po stronie kupującego.
 2. Głowica nadal w sprzedaży. Nowa cena 550zł. ,przy odbiorze osobistym 500zł.
 3. Aktualne.Głowica nadal jest do sprzedania.
 4. Głowica M. 410 posiada mikroruchy (przydatne przy śledzeniu obiektów), można zamontować na niej od małej po dużą lornetkę i małe teleskopy, lunety o wadze do ok. 5kg.
 5. Lornetka sprzedana. Proszę o zamknięcie tematu.
 6. Sprzedam głowicę 3 D Manfrotto Junior 410 w stanie bardzo dobrym.Niewielkie ubytki lakieru na obudowie i mikropęknięcia gum pokręteł ustawiania głowicy. Głowica była mało używana. Cena głowicy z 1 płytką mocowania : 590zł., wysyłka po mojej stronie. Przy odbiorze osobistym opuszczę cenę o 50zł.
 7. Na tubusach nie ma żadnych uszkodzeń, to tylko paprochy. Przy odbiorze osobistym cena lornetki to 2400 zł.
 8. Wystawiłem na giełdę Nikona SE 12x50.Jak potrzebujesz lornetki docelowej  o tych parametrach, lub tylko porównać ze swoją to się odezwij

                                 pozdrawiam Rysiek

 9. Sprzedam lornetkę Nikon 12x50 SE.Jestem 1-wszym właścicielem, lornetka kupiona w XII 2015r. Użyta kilkanaście razy, od roku tylko się kurzy. Wobec tego niech ta doskonała optyka cieszy miłośnika bino.Lornetka prawie w idealnym stanie( uszkodzona farba na mostku od nieoryginalnego łącznika statywowego, którego dorzucam gratis).Optyka w stanie sklepowym. Cena z oryg. futerałem : 2500zł.
 10. Teleskop SW12" sprzedany. Okular Ethos 4.7mm do sprzedania, cena: 1700 zł
 11. Nowa cena na teleskop SW 12" Flex -2450zł. Cena obejmuje telep z oryginalnym wyciągiem bez microfocusera i bez Ultrablocka. Jako bonus dorzucam kolimator laserowy no name. Ethos 4.7mm -1700zł.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.