Jump to content

Tomek94

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutral

About Tomek94

 • Rank
  Alderamin

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie ustawione
 1. Teraz trochę amatorszczyzny :icon_wink: Nie jestem pewien czy to zorza się złapała. A jeśli tak to zawsze jakaś pamiątka zostanie Trzecie zdjęcie z 1900, pierwsze i drugie z 2240
 2. Jak sytuacja z pogodą? Będzie szansa coś zobaczyć?
 3. Od 23 do 00:30 naliczyłem 74, pogoda dopisała.
 4. Miałem coś takiego we wrześniu, tylko na skutek uderzenia piłką. Plamkę miałem czarną/szarą, nic przez nią nie było widać. Trwało to jakieś 2 dni, później wybrałem się do okulisty który stwierdził że to lekki wylew. Przepisał krople i tabletki jakieś. Po 2 tygodniach miało przejść ale już po kilku dniach mi przeszło. Polecam Ci dla świętego spokoju isć do lekarza.
 5. Krzyzyk planowane miejsce lądowania, kwadrat aktualne.
 6. More analysis of @Philae2014 telemetry indicates harpoons did not fire as 1st thought. Lander in gr8 shape. Team looking at refire options Hang on in there Philae! MT @Philae2014: I’m on the surface but my harpoons did not fire. My team now trying to determine why.
 7. Chyba jednak ktoś coś źle policzył.
 8. Jak dotąd w ameryce też cudów nie ma.
 9. Koniec tego dobrego, coś bidnie 2 tylko widziałem, trzeba iść spać.
 10. Gdyby ktoś chciał transmisję na żywo: http://live.slooh.com/stadium/live/comet-209p-linear-canary-islands-may-23-2014 http://www.nasa.gov/topics/solarsystem/features/watchtheskies/may-camelopardalids.html#.U3_EvyhoQdE
 11. U mnie niebo czyste, ale jak narazie nic specjalnego nie widać.
 12. Cześć mam do was pytanie, w sobote czeka nas deszcz meteorów związanych z kometą 209P/LINEAR. Jest jakaś szansa na zobaczenie czegoś od nas? Maksimum podobno wypada około 9 rano, ale czy w nocy z piątku na sobote warto wyjść w nocy i popatrzeć w niebo?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.