Jump to content

DominikRD

Społeczność Astropolis
 • Posts

  1068
 • Joined

 • Last visited

About DominikRD

 • Birthday 12/27/1985

Kontakt

 • Strona WWW
  http://Jeszcze nie mam
 • Facebook / Messenger
  9457795

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyna
 • Skąd
  Radom
 • Zainteresowania
  Astronomia, Siłownia, Modelarstwo, Rysunek
 • Sprzęt astronomiczny
  SW EQ6 PRO SynScan 150/750 + SW70/500+Orion StarShoot AutoGuider
  SW 10" Flex
  Baader Scopos 30 mm 2", "Super" 10mm, 25 mm i Barlow 2x, CANON EOS 350D, CANON PowerShot A630+CHDK

Recent Profile Visitors

10074 profile views

DominikRD's Achievements

346

Reputation

 1. Maćku, no przepięknie. Jak zawsze zapatruję się w Twoje zdjęcia Mam nadzieję, że nie będziesz miał żadnych roszczeń do mnie jak wyląduje u mnie na pulpicie ?
 2. Ojej, jak ja uwielbiam takie projekty a tym bardziej jak ktoś już się zabiera za to na poważnie. Ogląda się świetnie. Nie ukrywam ale dość motywujące
 3. Sprzedam guider SW 80/400 w obejmach TS wraz z grzałką ATM. SW 80/400 - mogą znaleźć się drobne paproszki ale w niczym one nie przeszkadzają. Optyka, powłoki są w porządku. Do tego przedłużka wyciągu DO (niezbędna do używania teleskopu na wprost). Grzałka/opaska (grzałka zrobiona z drabinki rezystorów). Dołączam jeszcze kątówkę. Cena: 450 zł + kw
 4. Ładny powrót Zdjęcia tym bardziej mają podwójną wartość
 5. Nie, nie wydaje Ci się. Ceny poszły w górę co raczej było do przewidzenia. Ostatnim czasem pojawiają się 8-emki na giełdzie w bardzo atrakcyjnych cenach i dobrym stanie. Może warto popatrzeć.
 6. Jak już kolega wyżej pisał. Nie różnią się niczym prócz kolorem. Biały to GSO, niebieski to Delta Optical made by GSO. Nic więcej. No ok, jeśli jesteś estetą to masz problem. Biały jest ładny ale mogą być na nim widoczne otarcia natomiast niebieski się palcuje.
 7. Temat można zamknąć
 8. Temat ambitny i z uwagą będę go śledził. Nie wiem czy to beka czy nie ale kibicuję. Lubię zaczytywać się jakie problemy powstają i jak ktoś się z tym męczy. Można się przy tym wiele nauczyć. Bodajże swojego czasu, nie pamiętam tylko kto czy @Naski albo @wessel męczyli się z kolimacją RC'ka i to już na tym etapie były problemy duże. Kiedyś myślałem że kupię RC, dziś już wiem, że nie. Czekam na fotki sprzętu. Wrażenie wizualne będzie spore. Co do tego nie mam wątpliwości. Co do reszty się okaże.
 9. Wow, Tobie udało się uzyskać jakiekolwiek informacje. Ja zostałem olany i na wiadomości OLX i SMS. Ale to chyba dlatego że od razu poprosiłem o rzeczywiste zdjęcia a nie producenta. Jak dla mnie ściema. Zgłaszałem to podejrzenie na OLX ale jak widać ogłoszenie wisi dalej.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.