Jump to content

DominikRD

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  1,012
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

326 Good

About DominikRD

 • Rank
  Arktur
 • Birthday 12/27/1985

Kontakt

 • Strona WWW
  http://Jeszcze nie mam
 • Facebook / Messenger
  9457795

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyna
 • Skąd
  Radom
 • Zainteresowania
  Astronomia, Siłownia, Modelarstwo, Rysunek
 • Sprzęt astronomiczny
  SW EQ6 PRO SynScan 150/750 + SW70/500+Orion StarShoot AutoGuider
  SW 10" Flex
  Baader Scopos 30 mm 2", "Super" 10mm, 25 mm i Barlow 2x, CANON EOS 350D, CANON PowerShot A630+CHDK

Recent Profile Visitors

3,809 profile views
 1. No i rozpętała się kolejna burza. Tym razem chodzi o wiadomości prywatne. Jak to w końcu jest? Czy administrator ma możliwość czytania PW innych użytkowników?
 2. @wimmer ja żadnej wojenki nie chcę prowadzić. Irytujące jest tylko to, że ktoś kogo ta sprawa nie dotyczy wrzuca swoje grosze. Winter widać jest związany z tym forum. Stąd też dziwne jest, że się burzy o nie wiadomo co.
 3. Co do wielu rzeczy nie można być pewnym. Jednakże co do tego, że w łapy mógłbyś dostać moderatora to jestem pewien, że coś takiego nie będzie miało to miejsca Uffff Mądry jesteś bo to nie dotyczy Ciebie. Gdyby tak, to byłbyś jednym z tych pierwszych, który by płakali. P.S. Ładnie się "rozbusurmaniłeś" przez te kilka lat. Na początku cicho-ciemny, teraz buzia od ucha do ucha.
 4. @Winter a jaszcze kilka stron temu pytałeś jak wyłączyć aby Ci się ten temat nie wyświetlał. Nie podoba się to nie wchódź.
 5. @Tayson 2/3 nieaktywne? Proszę Cię. Śledzę to forum trochę i jeśli 8% jest aktywna to maks co może być.
 6. No właśnie AM teraz jest bardziej kojarzony z targowiskiem. Sam już się na to nabieram bo tam zaglądam częściej po to aby sprawdzić giełdę. A inne sprawy tu. A właśnie to jest czas aby podjąć próby zmiany tego.
 7. @Tayson a Domek może sobie być adminem, chodź nadal uważam, że to najmniej odpowiednia osoba na tym stanowisku. Tylko tu rozchodzi się w jaki sposób traktuje użytkowników. Nie ma żadnej dyskusji, tylko robi co mu się podoba. A inni użytkownicy są przez niego zastraszani na PW. Prosty przykład. Adam zapytał co z logiem. Do sprawy podchodzi rzeczowo i tak jak na admina przystało.
 8. Obraźliwych słów może było z 2 lub 3 bo komuś ciśnienie puściło. Jednakże było wiele postów rzeczowych z cennymi wskazówkami. Jeśli ktoś nie umie przyjąć konstruktywnej krytyki to ja już nie mam więcej pytań. Po prostu forum AM dostało się w ręce nieodpowiedniej osoby.
 9. Cześć, Jak w temacie. Jeśli ktoś chciałby się pozbyć to chętnie przygarnę
 10. Aparat sprzedany. Temat można zamknąć.
 11. Jeśli nie ma możliwości zebrania więcej materiału to trzeba rządzić się tym co się ma. Dlatego też, ja usiadłbym do materiału jeszcze raz. Na początek poprawiłbym centrum galaktyki, które wyszło Ci jak żółtko z jajka.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.