Jump to content

DominikRD

Społeczność Astropolis
 • Posts

  1068
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by DominikRD

 1. Maćku, no przepięknie. Jak zawsze zapatruję się w Twoje zdjęcia Mam nadzieję, że nie będziesz miał żadnych roszczeń do mnie jak wyląduje u mnie na pulpicie ?
 2. Ojej, jak ja uwielbiam takie projekty a tym bardziej jak ktoś już się zabiera za to na poważnie. Ogląda się świetnie. Nie ukrywam ale dość motywujące
 3. Sprzedam guider SW 80/400 w obejmach TS wraz z grzałką ATM. SW 80/400 - mogą znaleźć się drobne paproszki ale w niczym one nie przeszkadzają. Optyka, powłoki są w porządku. Do tego przedłużka wyciągu DO (niezbędna do używania teleskopu na wprost). Grzałka/opaska (grzałka zrobiona z drabinki rezystorów). Dołączam jeszcze kątówkę. Cena: 450 zł + kw
 4. Ładny powrót Zdjęcia tym bardziej mają podwójną wartość
 5. Nie, nie wydaje Ci się. Ceny poszły w górę co raczej było do przewidzenia. Ostatnim czasem pojawiają się 8-emki na giełdzie w bardzo atrakcyjnych cenach i dobrym stanie. Może warto popatrzeć.
 6. Jak już kolega wyżej pisał. Nie różnią się niczym prócz kolorem. Biały to GSO, niebieski to Delta Optical made by GSO. Nic więcej. No ok, jeśli jesteś estetą to masz problem. Biały jest ładny ale mogą być na nim widoczne otarcia natomiast niebieski się palcuje.
 7. Temat można zamknąć
 8. Temat ambitny i z uwagą będę go śledził. Nie wiem czy to beka czy nie ale kibicuję. Lubię zaczytywać się jakie problemy powstają i jak ktoś się z tym męczy. Można się przy tym wiele nauczyć. Bodajże swojego czasu, nie pamiętam tylko kto czy @Naski albo @wessel męczyli się z kolimacją RC'ka i to już na tym etapie były problemy duże. Kiedyś myślałem że kupię RC, dziś już wiem, że nie. Czekam na fotki sprzętu. Wrażenie wizualne będzie spore. Co do tego nie mam wątpliwości. Co do reszty się okaże.
 9. Wow, Tobie udało się uzyskać jakiekolwiek informacje. Ja zostałem olany i na wiadomości OLX i SMS. Ale to chyba dlatego że od razu poprosiłem o rzeczywiste zdjęcia a nie producenta. Jak dla mnie ściema. Zgłaszałem to podejrzenie na OLX ale jak widać ogłoszenie wisi dalej.
 10. Nieaktualne. Proszę o zamknięcie tematu.
 11. Wizualnie XX czy XVII wiek to mniej istotne ale problemy są w czym innym.
 12. A dlaczego koledze świnie podsuwasz? Chcesz żeby od razu dostał bana ?
 13. Sprzedam uszkodzony okular Baader SCOPOS 30 mm. Uszkodzeniu uległa ostatnia soczewka od strony wyciągu okularowego (ubita). Niestety Baader odpowiedział, że już takiej soczewki nie posiadają. Fotki dodam jak tylko wrócę do domu. Cena z przesyłką 170 PLN.
 14. Nieszablonowe podejście do tematu. Bardzo mi się podoba. Ciekawe już na sam telefonie. Jak tylko wrócę do domu to zasiądę przy monitorze aby się podelektować.
 15. Hej, Jest już temat 12-stki ale nie każdy czyta zawartość więc stąd też ten temat. Jeśli ktoś chciałby sprzedać 10" GSO na dobsonie to poproszę o kontakt.
 16. ATM mnie w tym momencie nie interesuje.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.