Jump to content

astroartur

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About astroartur

 • Rank

Recent Profile Visitors

105 profile views
 1. Wszystkiemu winne moje nieprecyzyjne wyrażanie się. Chodziło mi o zestaw którym była zrobiona ta akurat fotografia. Dzięki chłopaki za wyjasnienie bo też taką właśnie pojedynczą klatkę miałem na myśli.
 2. Ok, ale lustrzanka + teleskop czyli tak jak się to robi tylko bez obróbki komputerowej. Tak jak wyszło. Bo w końcu ustawiam na obiekt, naświetlam i psyrykam zdjęcie. I jak ono wygląda.
 3. Cześć. Nie bardzo znam się (a raczej wcale się nie znam) na astrofotografii ale musze zapytać. Jak wyglada ta mgławica poprostu sfotografowana bez żadnych obróbek, tak jak ja widzi aparat. Innymi słowy zwykłe zdjęcie. Pozdro.
 4. Witam, czy jest możliwość kupienia 1 szt. Pozdrawiam
 5. Okular 2" 26mm w stanie bdb, optyka bez rys, obudowa nosi minimalne ślady użytkowania. W zestawie pudełko i zatyczki. Cena 220 zł z wysyłką.
 6. Cześć, jestem zainteresowany filtrem. Proszę o szczegóły dot. wysyłki. Pozdrawiam
 7. Cześć Jako, że w Polsce chyba już nie idzie kupić okularu Tele Vue Plossl 8mm ( 3 duże sklepy internetowe oddały mi pieniądze) postanowiłem spróbować z Astroshop.pl. Nie chciałem się bawić w przelewy zagraniczne w Euro więc wybrałem przesyłkę kurierem za pobraniem. Wszystko prosto i intuicyjnie. Zamówienie złożyłem w czwartek wieczorem a w piątek odpisali, że paczka została nadana. We wtorek okular był u mnie. Paczka solidnie zapakowana. Jestem zadowolony z zakupów. W pudełku okularu mała paczuszka złotych miśków Haribo :) Co do samego okularu to pozwolę sobie porównać sposób pakowania Tele Vue z niedawno kupionym okularem Wiliam Optics (nie w astroshop). WO miażdży TV !! pudełeczko na okular firmy WO jest piękne, wewnątrz świetnie dopasowana gąbka, piękne zatyczki po prostu klasa. TV kartonik tylko ładny wewnątrz sam okular w folii plus "dizajnerska" naklejka (od razu znalazła się na syncie:)) zatyczki zwykłe. Brakuje tego wow jak w WO. Dla mnie lekki niedosyt. Co do wykonania samych okularów widać, że to jakiś kosmos. Pozdrawiam
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.