Jump to content

Kasia_Maksym

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

27 Neutral

About Kasia_Maksym

 • Rank
  Alderamin
 • Birthday September 19

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta
 • Skąd
  Łódź

Recent Profile Visitors

398 profile views
 1. Mam nadzieję, że ankiety będę też dostępne na miejscu. Niestety nie mam już możliwości ich wydrukowania
 2. Cześć, jak zwykle dla mnie zlot to bardzo wyczekiwany czas. W tym roku sytuacja jest wyjątkowa! Pewnie każdemu tym bardziej przydałby się ten czas „na oddech”. Niemniej jednak eksperci twierdzą, że dopiero po ok 2 miesiącach sytuacja zacznie się stabilizować... Proponuję względny spokój i wyczekiwanie możliwie długo... Czas pokaże. (P.S. Te dwa tyg pewnie będą przedłużone, rok szkolny pewnie też... choć na oficjalne stanowisko musimy czekać)
 3. Dziękujemy Wszystkim za świetny czas. Nasza drużyna „Szmaty umysłu” nie ustaje w samodoskonaleniu Ogromne podziękowania dla Adamo i Urszuli
 4. Janusz weź tam... przytul Pawła Do zobaczenia Panowie!
 5. My w domu. (W końcu udało się też uporać LoL z zadanymi lekcjami Jak zwykle było świetnie. Ludzie, pogoda, miejsce. Dziękujemy Wszystkim! Adela mam nadzieję, że droga powrotna była znośna. Dziękujemy za towarzystwo.
 6. W domu. Dziękujemy, było super. Szczególne podziękowania dla Adamo za całokształt organizacyjny. POGODA - po prostu na nią zasłużyliśmy. P.S. Gdyby się okazało, że ktoś ma dodatkową kurtkę - istnieje prawdopodobieństwo, iż to moja
 7. Łukasz jest w domu, dojechał bezpiecznie. za tydzień konsultacja ortopedyczna i pewnie zdjęcie szwów, trzymamy kciuki żeby wszystko się dobrze zrastało!
 8. Ludziki trzeba było tak od razu że sushi będzie, przybyłabym natychmiast
 9. Jutro wielki dzień - zabieg ma być o 11.00. Łukasz trzymaj się, myślami i modlitwą jestem z Tobą. Paweł czuwa...
 10. Rozmawiała z mamą Łukasza, NFZ stoi na stanowisku że kwestia transportu po operacji jest uzależniona od lekarza i to on wystawia np zlecenie na transport sanitarny lub decyduje o transporcie prywatnym! Łukasz będzie operowany w środę - kiedy ew transport na razie nie wiadomo, to też zależy od lekarza prowadzącego. W Łodzi po tego rodzaju operacjach pacjent pozostaje w szpitalu ok 10dni do zdjęcia szwów. Mama Łukasza jedzie do niego 01.05 z Łodzi pociągiem do Krakowa, następnie do Rzeszowa (w Rzeszowie będzie planowo o godz. 16:27), na tą chwile nie wie jak dostanie się do samego Leska? Jak będę znała więcej szczegółów dam znać, my w Łodzi organizujemy zbiórkę funduszy na pomoc dla Łukasza!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.