Jump to content

Piotrekkk

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Piotrekkk

 • Rank

 1. Z lornetki DO entry 10x50 za 230zł (w tym przesyłka) jestem jako początkujący bardzo zadowolony! Nie będę się rozwodził nad tym co lornetka ma do zaooferowania, gdyż nie mam jeszcze na tym polu obycia. Obiektywnie analizując jakość wykonania lornetki, to stoi ono na przyzwoitym poziomie, a ewentualne niedoróbki wyjdą podczas użytkowania. Wraz z lornetką dostałem pokrowiec miękki, nakrywki na okulary i obiektywy niezależne, ściereczkę oraz pasek do lornetki . Pierwszy raz w życiu ujrzałem tak ładnie księzyc, marsa, saturna i jowisza już się tak nie dało ujrzeć hehe. Ogólnie tak jak napisał xi
 2. Jak dłużej po użytkuje, to napisze tutaj od siebie co nie co
 3. Dzięki wszystkim za uwagi na temat lornetek. Wybór padł na Delte, głównie ze względów ekonomicznych Miłego dzionka
 4. Cześć, Miło mi napisać na tym forum pierwszy post Jestem laikiem w tych sprawach. Czytałem już nie jedno i wiele lornetek przeglądałem. Ale teraz potrzebuję opinii osób doświadczonych! Mianowicie latem wybieram się na kilkanaście dni w nasze najwyższe góry na min. "ciche" spanie po nich Każdy pewnie się domyśla jakie jest wówczas niebo! Szkoda nie zerknąć na nie przez lornetkę! Która lornetka będzie najlepszym wyborem do obserwacji przyrody i nieba? Budżet mam skromny, bo tylko maks. 350 złociszy. Waham się pomiędzy Celestron SkyMaster 15x70 a Delta Optical Entry 10x50.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.