Jump to content

memos

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  42
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

About memos

 • Rank
  Alderamin

Recent Profile Visitors

1291 profile views
 1. Witam. Kupię Taurusa 13" w dobrym stanie. Oferty proszę kierować na PW.
 2. Witam. Mam do sprzedania lornetkę BGSZ 2,3 x 40 mm w dobrym stanie optycznym i mechanicznym. Do lornetki dodaję skórzane etui. Cena 280 zł + przesyłka Fotki poniżej.
 3. Witam. Mam do sprzedania soczewkę barlowa Sky-Watcher 2x 1,25 " i okular Keller 10 mm w dobrym stanie optycznym i mechanicznym oraz okular GSO Superview 20 mm, który posiada kilka mankamentów. Przede wszystkim wewnątrz okularu znajduje się sporo paprochów. Nie widać ich wprawdzie przy obserwacji DSów, ale przy obserwacji Księżyca już tak. Poza tym okular posiada kilka rysek na soczewce od strony muszli ocznej. Cena za całość: 90 zł + wysyłka. Nie rozbijam zestawu. Zdjęcia poniżej.
 4. W Newtonie GSO 10 Morpheus 6,5 mm daje obraz ostry w około 95%, jak dla mnie okular docelowy.
 5. Obecnie posiadam Lunt XWA 13 mm, Delosa 14 mm i ES 14 mm i każdy z nich jest bardzo dobry optycznie. Delos ma wprawdzie najlepszą korekcję brzegową, ale ma też znacznie mniejsze pole niż chociażby ES. W każdym razie polecam każdy z wymienionych okularów.
 6. Rezerwacja dla użytkownika Mariusz Psut.
 7. Odbiór osobisty możliwy w Lublinie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.