Jump to content

Winter

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  1,333
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Winter last won the day on February 12

Winter had the most liked content!

Community Reputation

952 Excellent

About Winter

 • Rank
  Void
 • Birthday 01/04/1988

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyna
 • Skąd
  Tarnów

Recent Profile Visitors

10,561 profile views
 1. Ogólnie temat jest fascynujący i tak jak wspomniał @angelscorpion to pewnie będzie człowiek 2.0 lub autonomiczne roboty wyposażone w jakiś rodzaj sztucznej inteligencji, aparaturę jak łaziki lub jeszcze lepszą
 2. Kupię ASI 1600 MM Pro Mono w stanie idealnym.
 3. Tak mi jeszcze przyszło do głowy odnośnie głupszej części społeczeństwa. Powstaje co raz więcej durnych teleturniejów w telewizji, a jeżeli powstają tzn., że muszą się dobrze sprzedawać. Teraz tylko czekać, aż bogate stacje telewizyjne zagraniczne wpadną na pomysł reality show na orbicie ! Dziwię się, że jeszcze Steve nie odpalił arkusza kalkulacyjnego i nie przeliczył ile może być z tego zysków. I tak o to w drodze ewolucji kolejnych reality show "in space" znajduje się kilkunastu śmiałków, którzy chcą wystartować w jedną stronę na jakimś statku kosmicznym. Uwierzcie mi, że na tej planecie znalazło by się wielu idiotów, którzy by chcieli to zrobić. Publika pieje z zachwytu śledząc wieczorami opóźniony stream z pokładu, telewizja inkasuje miliardy w między czasie przygotowując bardziej rozbudowane show z lepszymi statkami itp. To może się udać !
 4. Część społeczeństwa zawsze była głupia, a ty po prostu zacząłeś zwracać większą uwagę na tę grupę. Proporcje mniej więcej się utrzymują na stałym poziomie.
 5. masz możliwość wykonania zdjęcia z korektorem i bez ? Będę wdzięczny.
 6. Myślę, że wśród ludzkości a nawet na forum znalazłoby się sporo osób, które przezwyciężyły swoją zwierzęcą naturę i starają się być bardziej ludźmi. Wysoki poziom empatii dla świata zewnętrznego, zainteresowanie naukami ścisłymi czy humanistycznymi, troska o przyszłość.. Małpi egotyczny umysł wyjątkowo przeszkadza w stawaniu się lepszym,ale kto nad sobą nie pracuje ten tym pawianem będzie zawsze.
 7. Chyba @MateuszW przedstawił inną koncepcję złączki. Czy u ciebie nie powstało zbyt długie ramie ? Ja mam jeszcze do tego złączkę 19mm, koło filtrowe i kamerę. Może ma ktoś zdjęcie tej złączki o której napisał Mateusz ? Ja rozumiem to tak że złączka nakręcana jest na korektor, korektor jest schowany wewnątrz złączki, i zewnętrzny gwint na złączce wkręca się w drawtube.
 8. @MateuszW dzięki za odpowiedź. Nie za bardzo wiem jak ma wyglądać ta złączka Napisałem do ciebie na fb, ale w innej sprawie.
 9. Potrzebuję pomocy w doborze złączki. Muszę połączyć wyciąg SW Crayforda z korektorem MPCC. W necie znalazłem info, że wyciąg ma gwint żeński M54 (choć mierząc suwmiarką wychodzi więcej...), natomiast MPCC ma żeński ale jaki ? W korektorze od strony wyciągu są 2 gwinty - jeden szerszy drugi węższy. Może ktoś już to przerabiał i pomoże. Potrzebuję złączkę od strony wyciągu typ męski i od strony korektora również typ męski ?
 10. Kupię kolimator laserowy do newtonów.
 11. Kupię również taki wyciąg https://deltaoptical.pl/wyciag-sky-watcher-2-do-teleskopu-200mm-crayford-mikrofocuser
 12. The Andromeda Galaxy in a Crowded Sky

  Troszkę tłoczno !

  1. Show previous comments  1 more
  2. szuu

   szuu

   fajne stare zdjęcie na porysowanej kliszy! :zakochany:

   teraz już takich nie robią! :laughbounce2:

  3. SzymonP

   SzymonP

   ;D z ilu godzin?;)

  4. Winter

   Winter

   autor zdjęcia podaje 233x300s :)

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.