Jump to content

grmarPPSAE

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  245
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

118 Good

About grmarPPSAE

 • Rank
  Antares
 • Birthday 08/29/1978

Kontakt

 • Strona WWW
  http://www.namiotnaszdom.com

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyna
 • Skąd
  BydgoszczNiedzwiady
 • Zainteresowania
  Astronomia ,Fotografia meteorologiczna i astronomiczna,podróże,rower.
 • Sprzęt astronomiczny
  Sony nax7
 1. Hej Wrzucam zdjęcie Tatr zrobione w Bieszczadach po zachodzie słońca 20 października 2012 z Połoniny Caryńskiej.
 2. A mi wyszło takie cos ,niestety tylko z 400mm
 3. No muszę popróbować z filterkiem na mniejszej ogniskowej.
 4. Fajne foto naprawdę, ja też robię szerokie ale mi te obiekty mgławicowe cienko wychodzą , moje ostatnie foty
 5. Hej 5 czerwca o godzinie 2 w nocy z fotografowałem obłoki srebrzyste,pierwszy raz w tym roku. .Dwa zdjęcia zrobione przeciągu 15 min . Miejsce, południowa Szwecja.
 6. No widziałem w Polsce 3 zorze,i każda inną ,ale to co ty sfotografowałeś ,to na pewno nie zorza
 7. Co sie dziwic ,wiekszosc ludzi czerpie nauke z telewizora a tam tylko polityka smolensk i inne g.... Potem takie ciemnoty chodzą po ziemi niemając pojecia o niczym .
 8. Był taki meteoryt ,, Świecie " który spadł w okolicach Świecia tylko tyle wiem życzę powodzenia napisz mi co znalazłeś prócz meteorytów bo zamierzam tez kupić wykrywacz.
 9. Nawet nie wiesz jak się ciesze ze wyjechałem 4 lata temu i nie zmieniajmy tematu ,zobaczcie to !!!!!!!!!!!!!!!! http://www.twanight.org/newTWAN/photos.asp?ID=3003170&Sort=All
 10. Właśnie wróciłem, w dziurach miedzy chmurami nic nie było robiłem foty ,gdyby nie księżyc i chmury na pewno było by coś widać , fotki na mojej stronie zorzy przy kp5 tu w Szwecji pokazują jaka jest słaba , w Polsce niema szans przy kp5 www.fotomarcin.vot.pl
 11. Kolejny dzień z rzędu się dzieje ,tyle ze na północy ech.. a te foty http://www.spaceweather.com/aurora/gallery_01mar11_page2.htm brak słów
 12. Nie fatyguj się bo u mnie na południu Szwecji przez dziury w chmurach nic nie widać na razie
 13. Dziś na stronie WP przeczytałem wiadomość: Nawet już w przyszłym tygodniu Księżyc może spowodować chaos na ziemi - straszy "Daily Mail". 19 marca będziemy mogli podziwiać SuperKsiężyc. Tego dnia księżyc będzie najbliżej ziemi niż kiedykolwiek wcześniej. Odległość ziemi do księżyca będzie wówczas wynosiła 384,4 tyś. km. W nocy będzie to pole popisu dla fotografów, gdyż księżyc będzie wyjątkowo jasny i duży. Zbiega się to jeszcze z pełnią Księżyca, co dodatkowo potęguje to niezwykłe wrażenie. Nie wiadomo do końca, jakie będą skutki tego wydarzenia. Z jednej strony mówi się, że nie będzie ono miało większego wpływu na życie na Ziemi. Zwraca się jednak uwagę, że we wszystkich poprzednich perygeum księżycowych - bo tak nazywa się to zjawisko - ostatnich stu lat okoliczność ta skutkowała silną aktywnością wulkaniczną matki Ziemi i huraganami. Poprzednie takie zjawiska były w latach: 1955, 1974, 1992 i 2005. Wszystkie wiązały się z ekstremalnymi zjawiskami pogodowymi. Zostawiam to bez komentarza :Boink:
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.