Jump to content

Hamster

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  977
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

144 Good

About Hamster

 • Rank
  Wega
 • Birthday September 17

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyna
 • Skąd
  Kielce
 • Sprzęt astronomiczny
  Omegon Twinmaster AZ, SW AZ-GTi, MEADE LX85 AC 120/700 OTA, MAK 127, SW 80ED, Celestron AC 102/500, Zeiss Jenoptem 7x50W

Kontakt

 • Facebook / Messenger
  GG - 2788966
 • Skype
  hamster_pl

Recent Profile Visitors

2511 profile views
 1. Vixen 4mm nowy. Z 2 razy w wyciągu. Stan sklepowy, pudełko. Okazało się, że dla mnie to za krótka ogniskowa. 490zł z wysyłką do paczkomatu.
 2. Już w domu. Dzięki Adamo za organizację. Zlot się udał. Pogoda się udała. Wszystko się udało. 3 fotki: - Otwarcie - Gruba Berta - finał Żbika
 3. Dokładnie, jak plac zabaw nie będzie ukończony to będzie awantura. Nie chciałbym być wtedy w skórze właścicieli.
 4. Sorry ja AstraZeneca. U mnie wszystko ok, tylko waluta zmieniła mi się na GBP. BTW w środę ogłoszą luzowanie i prawdopodobnie hotele otworzą się od 4 maja na 50% obłożenia, więc....
 5. Racja, lornetka z telekonwerterów rewelacja ale jest jeden mankament - brak możliwości ustawienia ostrości. Na nic tak świetne obrazy i ich jasność oraz ogromne pole, gdy gwiazdki nie były u mnie wystarczająco ostre. Mam -0,75 i to już za wiele na tę lornetkę. Z bólem serca ale musiałem ją sprzedać. Wzrok mi się raczej nie polepszy. Dalekowzroczni nie mają takiego problemu.
 6. Hamster

  AstroTAbak

  Często korzystam planując nowe zakupy. Dla tych, którzy by chcieli a jeszcze nie mają załączam. AstroTAbak.zip
 7. Wczoraj przelew, dziś szczepionka. Howgh! Jak by to powiedział Winnetou
 8. Standard 1,25'' BBHS w zależności od źródła przelot 34-35mm a zwykła pryzmatyczna przelot 32mm. W sklepach opisy są poplątane.
 9. Jeżeli jesteś zaineresowany taką szrokokątną japońską astrolornetką z regulacją ostrości https://www.firstlightoptics.com/all-binoculars/hinode-super-wide-binocular.html To PW. 420zł z wysyłką. Oczywiście jeżeli ktoś inny będzie zainteresowany, to też zapraszam. To 50% ceny sklepowej. Praktycznie nieużywana. Leży i się marnuje.
 10. Okular SW 9mm 66o totalna padaczka pod względem wrażliwości na nieosiowe patrzenie. Pozbyłem się tego badziewia natychmiast.
 11. Aż strach przeglądać forum, bo można zostać sępem. Jak coś, to nie jestem zainteresowany
 12. Tak, racja, są tam też informacje o wyciekach danych osobowych, hasłach, numerach telefonów, które zostały skradzione z bazy danych danej strony. Czasem są to pełne nasze dane a czasem tylko email. W zależności co podawaliśmy lub jak ktoś zapisał nas np. swoim telefonie w np. apce do kontaktów jak to jest w jednym z moich przypadków.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.