Jump to content

Raf614

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Neutral

About Raf614

 • Rank
  Alderamin

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyna
 • Sprzęt astronomiczny
  SW AZ-EQ6-GT,TS65Q,Sbig ST2k
 1. Jak w temacie kupię zestaw Star Adventurer z klinem i przeciwwagą
 2. W przypadku rozbicia ceny są następujące: H-alpha 360 zł OIII 330 zł SII 330 zł Ceny podane z przesyłką. Zaznaczam iż filtry są nowe w oryginalnych opakowaniach nigdy nie otwarte,czyli tak jak z fabryki wyszły.
 3. Jak w tytule sprzedam nowiuśkie nie rozpakowane filtry. Taki zestaw dostępny https://deltaoptical.pl/zestaw-filtrow-waskopasmowych-baader-125,d3540.html Chciałbym sprzedać całość jednak jeśli znajdą się nabywcy na wszystkie rozbijam zestaw. Cena za całość 1000zł do delikatnej negocjacji
 4. Sprzedana temat do zamknięcia.
 5. Sprzedam jak w tytule Kamera: Sbig ST-2K XM Koło filtrowe CF-W8 Komplet filtrów LRGB Zestaw oczywiście z kompletnym okablowanie,oraz walizką. Kamerka zakupiona około rok temu od forumowego kolegi JaLe, Od czasu zakupu założona na setup dosłownie 2 razy.Resztę czasu przeleżała w szafie w zamkniętej walizce. Brak warunków do astro-fotografii,stąd też decyzja o sprzedaży. Możliwy odbiór osobisty w Kędzierzynie Koźlu po 9-tym lutym. Cena kompletu 4200zł. Kontakt tel ze mną: +47 939 750 78 Rafał
 6. Miałem identyczny problem ,już po 30 seq gwiazdy "jechały".Okazało się że montaż miałem ustawiony o całe 11 stopni za nisko(nie celowałem w polarną). Po korektach wszystko działa jak należy przy ekspozycjach10 min.gwiazdki są nadal punkcikami Pozdrawiam
 7. Jeśli byś rozbijał zestaw daj znać jetem zainteresowany FSQ+reduktor
 8. Jak w temacie na sprzedaż trafia zestaw Meade LX90 z tubą 8" w zestawie trójnóg 2" montaż widłowy,tubus 8",kątówka Meade,pilot+kable + rs232,(na tubusie jest zamontowana grzałka*nigdy prze ze mnie nie używana)Zasilanie 8 baterii R14 lub zewnętrzny zasilacz,nie jest zawarty w zestawie. Stan techniczny jak i wizualny BDB szkła,lustra czyste bez rys itp. Cena całego zestawu 5900zł Widoczne na zdjęciach reduktor i wyciąg clayford-a nie jest wliczony.
 9. Witam Jak w temacie na sprzedaż trafiają kolejno. Montaż Meade LX90.Montaż pracuje bez zarzutu stan BDB cena 3600zł (sam montaż czyli tripod+montaż+pilot kabel etc.cena nie zawiera tuby) Wyciąg SCT Clayford Focuser TS 10:1 cena 480zł taki: https://www.teleskop-express.de/shop/pr ... Speed.html Tele vue Barlow 3x cena 330zł taki http://www.astrokrak.pl/769-soczewka-ba ... 125q-.html Okulary Meade super plossl 40mm 1.25" 130zł 32mm 1.25" 130zł 26mm 1.25" 130zł 20mm 1.25" 110zł 15mm 1.25" 100zł 12,4mm 1.25" 100zł 9,7mm 1.25" 100zł 6,4mm 1.25" 100 zł Ceny nie są ostateczne więc jestem skłonny do negocjacji z zainteresowanymi zdjęcia mogę wysłać drogą meilową Wszystkie przedmioty będę mógł wysłać pod wskazany adres w lipcu(od razu wyjaśnię dlaczego.ponieważ mieszkam w Norwegii wysyłka stąd to kolosalne koszty dlatego,wolę realizować wysyłkę z Polski.) Pozdrawiam.
 10. Jazz Tym razem pokazałeś że jednak potraficie działać profesjonalnie,/mail o realizacji,kolejny o przesyłce,szkoda tylko że po takich wszystkich wywodach,które nie musiały mieć wcale miejsca. Przesyłka dotarła za co Serdecznie Dziękuję! Pozdrawiam Kryształowego życzę! P.S. Czy wystawiacie druki Tax Free?
 11. Nie chodzi mi o psucie komukolwiek opinii, tudzież w jakikolwiek wypracowywanej renomy jaka by nie była. Chodzi tylko o rzetelne podejście do sprawy gdzie ktoś pozostawia pieniądze w dobrej wierze rzetelnych zakupów. Przy okazji próbując zadać pytanie z odnośnika strony sklepu występuje błąd 404 czyli coś nie gra na serwerze,lub błąd w linku. Temat teoretycznie rozwiązany, w praktyce okaże się najdalej w piątek.
 12. Gwoli wyjaśnienia : Adamo nie chodzi o te 91 zł.! Podam Ci taki prosty przykład jeśli pożyczysz koledze pieniądze i powie że odda za tydzień jednak po tygodniu cisza ze strony kolegi i zero zainteresowania oddaniem pieniędzy to będziesz szczęśliwy z tego powodu i zapewne nie przypomnisz się o swoje pieniądze,mało tego kolejnym razem zapewne pożyczysz mu następną kwotę mimo że nie oddał pierwszych Dodam dla wiadomości że jeżeli chcę mieć zamówienie zrealizowane w czasie jaki jest podany to na to się nastawiam,dlaczego? Dlatego że przygotowuję większą ilość przesyłek skierowanych do miejsca zamieszkania jakim jest Norwegia i każde opóźnienie doręczeń zamówienia naraża mnie na podnoszenie kosztów wysyłki. Nikt nie musi się tym w sumie interesować poza moją osobą bo to mój portfel zostaje opróżniany za kolejne wysyłki,które nie dotarły na czas. Kultura w obsłudze klienta nie ma znaczenia za jaką kwotę robisz zakupy, Ponieważ kupując w stanach nie ma znaczenia czy kupię śrubkę za 0,30USD czy sprzęt za 100 000USD jestem tak samo Miło obsłużony. Żeby nikt mi nie zarzucał zakupów w US ale kupując nawet na Allegro czy jakimkolwiek innym portalu czy sklepie,reakcja jest od razu choćby nawet sam mail z automatu,który mnie utwierdza w przekonaniu że coś się dzieje,z moimi pozostawionymi tam pieniędzmi. Odnośnie niezwykłości sklepu pozostawię bez komentarza. Do Jazz Nie pisz proszę bzdur że z jednodniowym opóźnieniem bo jak by nie kalkulować o ile dotrze przesyłka w czwartek to będzie to według mojego kalendarza 4 dni opóźnienia odliczająć święto będzie 3 dni no chyba że w astrromarkecie inny kalendarz. Cytat z PW: Żebyśmy mogli zareagować musimy mieć na co - niestety nie otrzymaliśmy Twojego pytania o zamówienie. /koniec cytatu. Dla mnie logicznym jest reakcja już na samo zamówienie, nie dopiero na pytanie dot zamówienia. Temat w sumie wyjaśniony oczekuję tylko na przesyłkę. Szkoda że na starcie w zakupach tracicie upierdliwego klienta,Cóż takie są prawa rynku. Kryształowego życzę!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.