Jump to content

urx

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Neutral

Recent Profile Visitors

302 profile views
 1. Świetna praca I jest TOP w Astrobin Gratulacje
 2. Osobiście posłuchałbym @kubaman dzięki adapterowi przechyłu (titlter) będziesz mógł ustawić osiowość Widzę że RASA 8 ma potencjał patrząc na zdjęcia tu i tu (tylko ten dystans od korektora 29mm - mógłby być większy) Jak się uporasz ze złączkologią to proszę opisz swoje wrażenia i w ogóle jakość wykonania oraz ten nowy ultra-stabilny system ogniskowania Życzę powodzenia i dużo pogodnych nocy
 3. Zdjęcie 2 (dla mnie super) A co do : pewnie widziałeś już link link
 4. Jak dobrze liczę to dla takiego zestawu jak ma @kubaman (RASA 11+ASI 1600 ) wychodzi 200% Rozdzielczość teleskopu 0,41 Skala zestawu 1,26 Czyli w tym przypadku warto stosować Drizzle ?
 5. urx

  APO

  Powyżej @Grzędziel
 6. Brawo !!! Top w Astrobin Gratulacje @.zombi.
 7. Na stronie link @Adam_Jesion podał jak się wylicza cenę PS.Fajny zrobili Upgraded Version tego modelu
 8. @_Spirit_ mam pytanie czy programem CCDInspectorem można kolimować reflektor w czasie rzeczywistym czy trzeba zrobić zdjecie. Jeśli trzeba zrobić zdjęcie czy potrzebny jest flat ?
 9. Producent podaje jak dobrze czytam/rozumiem Full Well Capacity 2x2, - 196ke-
 10. Na profilu QHY( Facebook) pojawiła się informacja od jednego z dilerów o cenie QHY600 - 5 499,00 € Tanio nie jest QHY też ma konkurs - do wygrania QHY367C
 11. Kolejna świetna praca wyróżniona w serwisie Mgławica Bańka NGC 7635 Gratulacje,
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.