Jump to content

Amator-astro

Społeczność Astropolis
 • Posts

  217
 • Joined

 • Last visited

About Amator-astro

 • Birthday 04/13/1984

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyna
 • Skąd
  Tarnów
 • Zainteresowania
  astronomia - amatorsko, muzyka,jazda rowerem, czytanie ksiazek astronomicznych i historycznych
 • Sprzęt astronomiczny
  Lornetka astronomiczna TPL Giant 15x 70 + statyw
  Dobson 8 cali Flex
  Okular TS HR planetary 6mm, Meade 14 mm 82",Meade HD-60/18 mm

Recent Profile Visitors

1820 profile views

Amator-astro's Achievements

14

Reputation

 1. To teraz nie wiem czy otwierac go czy zwrócic po prostu od razu? Może akurat avulon 8 x42 bedzie lepszy nie wiem. Z lornetkami az tak nie miłem do czynienia.
 2. Dobra padło na nikona aculon 8 x 42 widziałem że nie ma złych opinii a tez jest film porównujący ja z nikonem monarch 5 która jest 3.5 razy droższa a obrazy daja podobne. Najwyżej się zwróci jak będzie mi cos nie pasować.
 3. Wystawiam na sprzedaż lornetkę 4 letnia marki TPL ( jest to samo co celestron ale pod innym brandem). Lornetka w stanie dobrym, kolimacja prawidłowa, optyka w porzadku. Pokrowiec na lornetkę jest w zestawie. Nadaje się na wycieczki jak i do obserwacji astronomicznych. Cena 120 zł.
 4. A gdzie dokładnie ta wysyłka? Jeśli ktoś się zdecyduje zadzwonię do jednej osoby co wysyła paczki .
 5. Gdyby ktoś był chętny na zakup teleskopu idą również na sprzedaż okulary cena kompletu to 1600 zł aktualnie nie planuję rozbijać zestawu
 6. Witam, trafia również na sprzedaż filtr polaryzacyjny regulowany od Explore w wersji 1.25". Nie mam zastrzeżeń do stanu jaki posiada. Zero rysek a ewentualne jakiś pyłek się trafi jak to.podczas wyciągania. Cena 160 zł.
 7. Na sprzedaż trafia również barlow od GSO z powiększeniem 2.5 razy. Jest to wersja z camping ring (element zapobiegający rysowaniu tulei okularów). Barlow ładny bez skaz na soczewce. Sam w sobie ma jakieś minimalne ryski na tulei i kropki od zaciskania śruba. Trzeba z bliska oglądać żeby to zauważyć. Zatyczki w zestawie są i pudełko zastępcze. Cena 75 zł.
 8. Dodam również że śruby kolomacyjne zostały zmienione ze zwykłych na śrubokręt na endcapy (jakoś tak to się pisze). Orginalne śruby i wszystkie narzędzia z zestawu też są. Reszta rzeczy w zestawie:
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.