Jump to content

Jazz

Właściciel
 • Content Count

  902
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

514 Excellent

About Jazz

 • Rank
  Astropolis.pl
 • Birthday 07/27/1972

Kontakt

 • Strona WWW
  http://

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyna
 • Skąd
  Warszawa
 • Zainteresowania
  Miecze japońskie, astro, motocykle.
 • Sprzęt astronomiczny
  Tylko czasu mi brak...

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam, jak w tytule kupię pełny zestaw filtrów 50mm w kwadracie LRGB + Ha, OIII, SII. Najlepiej Baadera. Pozdrawiam
 2. Tez kiedy to ćwiczyłem wychodząc z założenia że skoro jest taki upgrade dla Losmandy (np. do G11 z Ovision) to może cos znajdę do SW. Niestety po paru tygodniach poszukiwań odpuściłem. Wedge fajny ale mega drogi i przy instalacji na pierze jak sam zauważyłeś bez sensu. Wrzucajcie swoje propozycje upgradu EQ6 to wątek będzie swego rodzaju bazą pomysłów i katalogiem dostępnych na rynku akcesorii. U mnie tak: kabel do sterowania z komputera - https://www.pierro-astro.com/materiel-astronomique/accessoires-informatiques/interface-usb-eq6-direct-pour-eq6,-n-eq6,-ori
 3. Nie wiem jak kiedyś było ale teraz można guidować.
 4. Witam, kupię koło FLI CFW5-7 najlepiej z filtrami. Pozdrawiam Jazz
 5. Bo celem było stworzyć montaż ponad podziałami korporacyjnymi
 6. Witam, Ostatnią sobotę mogę zaliczyć do niezwykle udanych. Pomimo słabej pogody spędziliśmy z Adam_Jesion cały dzień w obserwatorium na pracach porządkowo/mechanicznych. Dawno nie siedziałem nad sprzętem więc tym bardziej było to przyjemne. Dodatkowo, jak nigdy wszystko szło zgodnie z planem i bez najmniejszych problemów – co jak na nasze hobby dość nietypowe . Efektem dnia było ponowne uruchomienie podstawowego zestawu oraz rozpoczęcie testów bohatera niniejszego wątku. Od kilku lat chodziło nam po głowie sprawdzenie, ile można wyciągnąć z jednego z najpopular
 7. Mam nadzieję, że chociaż odrobinę jest Wam wstyd Panowie... zapominacie w jakim dziale jesteście.
 8. Witam, jak w temacie kupię silnik do Robofocus-a. Pozdrawiam Jazz
 9. Super inicjatywa! Trzyma kciuki. Ja właśnie do EQ6 zakupiłem TDM i będziemy działać z @Adam_Jesion. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Eq6 na paskach i po wymianie wszystkich łożysk. Do tego jeszcze parę gadżetów: Geoptik, Astro Pierro, itp. Jak tylko skończymy i przetestujemy to wrzucimy na forum recenzję i wyniki.
 10. Poza kopułką mamy jeszcze grzałkę do niej - bez niej mógłby być problem.
 11. Nie wiem jak z Gemini ale parę cierniaków jest w PL (np. Mesu). Z tego co słyszałem większość użytkowników zadowolona ale montaż dość "wymagający" w obsłudze - czuły np. na wyważenie.
 12. Korzystajmy z wiedzy zgromadzonej na forum!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.