Jump to content

seg

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  521
 • Joined

Community Reputation

180 Good

About seg

 • Rank
  Procjon

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dla mnie sposób w jaki zostało to opisane jest tak chaotyczny, że męką było to czytać. Tylko tyle. Przepraszam jeżeli uraziłem czyjeś uczucia wyższe. Zamykam gębę
 2. Żartujesz? Chodzi mi o obiektywne podejście do tematu. No więc właśnie.
 3. Z trudem, ale przebrnąłem przez te wypociny. To, że Sky-Watcher "krzywdy" ci nie zrobił nie przeszkadza ci jechać po firmie pomimo tego, że używasz ich sprzętu. Błądzisz. Montaże naprawiam od 2016 r. więc Ameryki nie odkryłeś. Przed wszystkim - i to miałem na myśli pisząc, że popadasz w samozachwyt - wypowiadasz się w sposób autorytatywny biorąc swoje "widzimisię" za jedynie słuszną prawdę. W całym tym wielokropkowym opisie nie ma za krztę obiektywizmu. Problem w tym, że spora część ludzi nie rozumie o czym piszesz, więc "lajkują".
 4. Stosowanie kleju warunkuje technika lutowania i tyle w temacie. Skoro uważasz, że Sky-Watcher celowo robi ci pod górę - zmień markę. Za złote myśli dziękuję, nie skorzystam.
 5. Niestety ale to nie jest prawdą - obecne sterowniki - taki jak mój - nie jest klejony a klejenie to "zabieg" który ma na celu uniemożliwienie naprawy płyty. Tylko to jest tego celem. Nigdy nie kleiło sie elementów - przynajmniej ja nie spotkałem się z takimi rzeczami a naprawiałem już sporo elektroniki od 25 lat .... więc miałem do czynienia od miksera po płyty laptopowe aż np do respiratorów Chyba popadasz w samozachwyt. To, że nie miałeś do czynienia z klejonymi elementami SMD nie świadczy o tym, że tak się nie robi. https://www.youtube.com/results?search_query=
 6. Nie wiem. Możesz być pierwszym, który to sprawdzi.
 7. Oczywiście, że tak, ale pod jednym z poniższych warunków: - trzeba przerobić kabel z RJ45-RJ45 na RJ45-DB9; - do zwykłego kabla RJ45-RJ45 dokupić odpowiedni adapter: https://allegro.pl/oferta/adapter-wtyk-com-9-pin-db9-gniazdo-rj45-8p8c-6726886988 Przypominam - przy korzystaniu z fabrycznego gniazda RJ45 koniecznie trzeba używać skrętki BEZ PRZEPLOTU.
 8. Jak w tytule, nowe. M3, 12mm. Pasują między innymi do SCT Celestrona 6" etc. 69zł + paczkomat 13zł.
 9. Dzięki, nie wiedziałem o istnieniu balonów LED
 10. seg

  Prążki

  Obraz przesunięty w prawo o 60° uznałbym za kryptoreklamę niemieckiego auta, a tak, tylko pochwaliłeś się kolimacją
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.