Jump to content

seg

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  587
 • Joined

Community Reputation

209 Good

About seg

 • Rank
  Procjon

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Moim zdaniem nietrafione porównanie. To jest realny biznes, a nie pojedyncze sztuki od użytkowników. Swoją drogą pisałem kiedyś do nich w tej sprawie.. znajdą "milion powodów" aby udowodnić, że ich cena jest najlepsza
 2. Nie widzę powodu, żebyś sie tłumaczył. Jako sprzedający Ty określasz cenę. Po co to bicie piany?
 3. Nic, jeżeli autor wątku sprzedaży nie ma nic przeciwko. Ale jeżeli nikt Cię o to nie prosił..
 4. Z ciekawości - którą wersję Pi 4B kupić, żeby wygodnie się tego używało 2/4/8GB?
 5. Jak chcesz fotografować z wnętrza mieszkania, to wybij szybę i oklej ramę folią "spożywczą"
 6. Ja z młodości pamiętam "Niebo na dłoni" i "Obserwujemy nasze niebo". Kiedyś były dostępne tylko w bibliotece, dzisiaj leżą u mnie na półce. Sentyment.
 7. Swojego czasu posiadałem komplet 82' "bo tak". Nie było logicznego uzasadnienia. Gdy posiadałem juz wszystkie zrozumiałem, że nie ma to sensu. Najczęściej używałem 20 i 24. 6.7 i 4.7 praktycznie kilka razy w PL warunkach. Doszedłem do tego, że obecnie posiadam 21, 13 i 8, ale już nie ES. Nic więcej nie potrzebuję.
 8. Lub zwyczajnie komuś upadł i rozpieprzyło się body. Żeby o tym nie informować przy sprzedaży i uniknąć niezgodności numerów pomiędzy exif i "nową" obudową body naklejka została usunięta.
 9. Rozumiem, że to tak "pro publico bono", ponieważ post zainteresowanego jest ze stycznia.. Poza tym PROLIFIC, nie PROFILIC.
 10. Aktualne. W tzw. międzyczasie powstała mniejsza o ~20% wersja. Funkcjonalność między wersjami została oczywiście zachowana (to nadal ten sam adapter). Posiadam po 1 szt. obu wersji, więc pierwszy chętny wybiera model. 79zł + paczkomat 13zł.
 11. Zmyj izopropanolem i psiknij Plastic 70, albo lepiej Urethan 71.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.