Jump to content

seg

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  453
 • Joined

Community Reputation

144 Good

About seg

 • Rank
  Altair

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Korekta ceny. 150zł + przesyłka (~13zł) InPost.
 2. Dziękuję, ale tylko ten z fotografii wchodzi w grę.
 3. Improwizowałem. Napisz mi cenę teges na PW
 4. Jak w tytule. W skrócie jest to system pozwalający na "zmotoryzowanie" praktycznie dowolnego montażu (dodatkowo potrzebne są dwa silniki krokowe). Dzięki temu niskim nakładem kosztów uzyskuje się m.in. funkcję GoTo, sterowanie z poziomu programu typu Cartes du Ciel poprzez EQMOD. Wyprzedaż "wakacyjna". Wersja DIY 170zł + przesyłka (~15zł). Możliwość zlutowania - PW. Strona projektu: https://www.astroeq.co.uk/index.php
 5. Coś kręcisz, nikt tam nie stoi A tak serio to po wpisaniu podanych przez ciebie współrzędnych w gogle wyskoczył format który pilot jest w stanie zaakceptować czyli: 51°25'11.1"N 21°05'23.3"E. Oczywiście nie wpisujesz co do sekundy..
 6. Jak w tytule. Na jednym ślady użytkowania (drobny ubytek farby), drugie jak nowe. Siodełka pochodzą z AZ-EQ6. Solidne, podwójny standard mocowania. Duże uchwyty śrub dociskowych. Jedno z siodełek posiada otwór w środku (fabryczny-widać go na fotografiach). Poza tym są identyczne. Posiadam 2 sztuki. 300zł/szt. + przesyłka lub odbiór w Krakowie.
 7. M13 widzę, czołgu nie widzę. Musisz to dopracować.
 8. To wygląda na pozostałości po czyszczeniu, a nie rysy. Przynajmniej na tej słabej fotce tak to widać.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.