Jump to content

ignisdei

Społeczność Astropolis
 • Posts

  95
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1248 profile views

ignisdei's Achievements

37

Reputation

 1. Z tego co kojarzę to nie ma uprawnień, decyzyjnych raczej to moderator na Maniaku. Chociaż kto tam wie... Swego czasu Domek się ostro wziął za adminowanie,ale zaginął.
 2. Apeluję do nowych włodarzy Astromaniaka, możecie wreszcie coś z tym fantem zrobić? i wyłączyć stronę Astrokraka, przecież na to nie można już patrzeć. Nie wystarczy nazwać forum imieniem Janusza P. trzeba dbać o jego dobre imię nawet po śmierci. Rozumiecie jakie to rodzi konsekwencje prawne?Przecież to jest oferta handlowa, już dawno nieaktualna, przede wszystkim w nieaktualnych na dzisiejsze czasy cenach. To nie jest tak: jak na Maniaku ktoś pisał, że admin próbuje coś wyciągnąć z bazy i postawił celowo stronę w celach technicznych, Prawda jest taka że jakiś flejtuch po prostu nie zwrócił uwagę, że postawił także stronę sklepu podczas aktualizacji . Wiedzieliśmy wszyscy, że ze sklepem powiązane jest forum. Jako dawny kumpel Janusza apeluje, żebyście coś z tym zrobili!
 3. Oczywiście, strona sklepu i forum były na tym samym serwerze, ktoś (jakaś fujara serwisowa) postawił Maniaka po aktualizacji/padzie z kopii bazy i zapomniał, że aktywował też sklep.Były zintegrowane.
 4. Chryste Panie! Ludzie! Przecież to musiało się coś stać! Milicja!
 5. Nie ma chętnych to jadziem z obniżką :) cena 150 zł z wyliczoną przesyłką inpostem
 6. Sprzedam Soiligora. Z lat 80. Soczewki to prawdziwy Japoniec. Ostrzy w nieskończoność z Canonem . Mechanicznie i optycznie OK. Optyka ma troszkę punktowych ubytków na szkle, powłoki OK. Ostrzy poprawnie. Brak grzyba. Fajny do fotografii koniunkcji, zakryć lub samolotów. Troszkę obtłuczony lakier -próbowaniem nim guidować -stąd ślady po śrubach. Średnica 62mm Ogniskowa 300mm Światłosiła ok 5,5 z możliwością obniżenia (przysłona ręczna) Gwint m42 trzeba zastosować przejściówkę do lustrzanki cyfrowej 99zł + wysyłka - kurier 20zł Zapraszam!
 7. Sprzedam poradnik obserwacyjny traktujący o wybranych obiektach Herschela, autorstwa Steva O'Meary Tu możecie poczytać https://www.enbook.pl/catalog/product/view/id/548220?gclid=CjwKCAjw8-78BRA0EiwAFUw8LBNSBWmSA3-5wj_w4WdWqI50XnkiEibwMvl9a_4TvBFC856G1jyGMBoCBOkQAvD_BwE Książka w stanie dobrym, ściągnąłem ją kiedyś ze Stanów. 140 zł plus wysyłka.
 8. Sprzedam okularek Oriona o polu 66 stopni i ogniskowej 15 mm Okular optycznie w pełni sprawny. Szkiełko dość jasne, ze sporym polem. Wizualnie posiada jednak kilka wad -1/4 pęknięta muszla oczna, obserwowałem zawsze z odgiętą muszą, niestety guma sparciała i pękła na obrzeżu, nadaje się do podklejenia. - Nieczytelne wytarte napisy na tulejce - Brak górnej zaślepki. Z uwagi na niedoskonałości: cena 160 zł z wyliczoną przesyłką inpostem. Zapraszam. Tu link do nowego https://www.astroshop.pl/okulary/orion-okular-expanse-15mm-1-25-/p,14024
 9. No bardzo to nie halo. Wrzucasz dane z zewnątrz, które rzekomo kupiłeś od firmy monitorującej, nie podając żadnych namacalnych na to dowodów, nie ja zacząłem licytować użytkowników. Założyłeś temat dotyczący finansowania swojego portalu ...To nie mój problem, ale jeżeli ktoś publicznie ocenia konkurencje na podstawie określonych liczb, to musi upublicznić źródło i wyniki w odpowiedniej formie, sygnowanej przez twórcę. Nie można sobie rzucać wartości z kapelusza i mówić my mamy tyle oni mają tyle. Nie zamierzam nic upubliczniać bo ja nie zacząłem tej wyliczanki i nie zamierzam też jej kończyć, skoro nie potrafisz opublikować danych na których się opierałaś, podając powyższe wyliczenia ja dalej rozmawiać z Tobą nie będę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.