Jump to content

Mxer

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  139
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

54 Neutral

About Mxer

 • Rank
  Regulus
 • Birthday 08/17/1977

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyna
 • Skąd
  3City
 • Zainteresowania
  Turystyka Rowerowa
 • Sprzęt astronomiczny
  ciągle za nim nie nadążam

Recent Profile Visitors

1442 profile views
 1. Cześć Z chęcią kupię pilot do eq3-2 ten czerwony.
 2. Z uwagi iż pracujemy nad projektem AstroBudki tylko w dni oznaczone w kalendarzu kolorem czerwonym, padła propozycja by nazwać ją "Świąteczną"
 3. Dwuosiowego, tego czerwonego
 4. Moje najgorsze i nieudane zakupy dotyczą sprzętu używanego. Sprzedający dobijają wyciągi i jak wymaga już wymiany nic nie pisząc odsprzedają dalej. Dwa razy taka przykrość mnie spotkała. MAK90 to też sprzęt który nie wiem po co został wyprodukowany, najładniej prezentuje się jako ozdoba w biurze, mały a każdy się jara jak by ferrari zobaczył
 5. Data zdjęcia to 20.08.2020
 6. wygrzebałem swojego bąbelka, oznaczyłem strzałka coś, może być to ta nova ?
 7. Jak ciągnie 10 minut to czym Ty się przejmujesz ? Tutaj nie o RMS chodzi a o to jaki wynik finalny uzyskujesz.
 8. Chreptiów, ten punkt widokowy... że to LP nie przeszkadzało, a Kaśka zna moje tajne WP w Biesach. Może kiedyś się z Wami wybiorę i pokaże Wam Botle 1 w tym kraju.
 9. Witam Sprzedam rozgałęziacz zasilania z kontrolerem PWM dla dwóch grzałek (wymiary w mm 125x85x55). Hub z założenia powstał do współpracy z małym montażem takimi jak eq3-2 czy SWA nie mniej spokojnie poradzi sobie z eq5, neq5 czy nawet zasileniem eq6 itp. (Osobne wyjście 6V dla małych montaży lub 12V dla większych). Co możemy podłączyć do huba: - dwie grzałki (regulatory mocy PWM z włącznikami. Od 0 - 100% pozycja 50% jest w pionowym ustawieniu potencjometru) - dwa urządzenia 12V - aparat fotograficzny (stałe zasilanie do Canona, Nikona czy innego aparatu. Adapter musisz posia
 10. Będę tam w weekend, jak pogoda dopisze to dam znać jakie warunki są na miejscu i na niebie.
 11. Miejscówek jest kilka. Bliziny pod Przywidzem znane i lubiane, ja ten post pisze siedząc pod Kiezmarkiem na opuszczonej przystani na Wiśle. W zasięgu 1.5h jest też Park Krajobrazowy Dolina Słupii. Okolice Parku Sowińskiego... Trochę tego jest.
 12. Jednen z fajnijeszych słoików to Samyang 135mm. Manualny, jasny... i świetny do astro. Na używkę pewnie trzeba zapolować, ale warto. Obiektywy Olympusa są też spoko i nie kosztują miliona cybulionów.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.