Jump to content

oscaradrenalina

Społeczność Astropolis
 • Posts

  19
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by oscaradrenalina

 1. Czy to jest z systemem który automatycznie steruje teleskopem?
 2. Witam! Chcę doposażyć się w lornetkę, zastanawiam się nad dwiema Nikon Monarch 5 20x56 i Opticron 30x80 którą wybrać? Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
 3. Witam! Sprzedam lornetkę Celestron Skymaster 25x100, z śladów użytkowania to popękane delikatnie gumowe osłony okularów. Do lornetki dokładam filtry słoneczne, oryginalny pokrowiec i pudełko kartonowe. Sprawna w 100% . Cena 900zł plus przesyłka. kontakt 503116980, Robert
 4. Prześlij zdjęcia na oscar.adrenalina@gmail.com
 5. Żuraw lornetkowy Astrokrak duży taki jak w sklepie: http://www.astrokrak...e-statywem.html Żuraw kompletny, można powiedzieć jak z fabryki 350 plus wysyłka. Kontakt 503116980, Robert
 6. Witam! Jestem zainteresowany zakupem do mojego Celestron 25x100. Tylkota cena trochę dla mnie za wysoka, czy negocjacje wchodzą w grę?
 7. Prawdziwa przyszłość tkwi w ogniwach paliwowych zasilanych wodorem. Już możemy go tanio wytwarzać za pomocą energii słonecznej.
 8. Witam! Stałem się niedawno posiadaczem lornetki i żurawia lornetkowego z Astrokrak. Problem jest taki że nie można swobodnie obracać lornetką, tylko wzdłuż żurawia. Czy są jakiś rozwiązania które eliminują ta niewygodę? Z góry dziękuję za odpowiedzi.
 9. Witaj! Czy zmieści się na tym statywie lornetka Celestron Skymaster 25x100? Szerokość 26,5 cm
 10. Możesz mnie dopisać do chętnych na krzesło :-)
 11. Witajcie. W niebo patrzę od zawsze ale oko było nieuzbrojone. Teraz postanowiłem się tym patrzeniem zająć trochę poważniej Robert
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.